Як здійснювати бронювання готелів через інтернет.

Багато хто з нас замислюються - за що ми платимо гроші турагентам, їдучи на відпочинок або в подорож. Насправді все зрозуміло: за візу, квитки, готель і ще трохи за їх скромний труд. Але можна не переплачувати посередникам, адже квитки і готелі можна замовити по інтернету . Це досить просто, але при цьому є деякі нюанси, про які краще знати.
Вам знадобиться
  • Пластикова карта не нижче Visa Classic або MasterCard Standart, доступ в Інтернет.
Інструкція
1
Щоб мати можливість бронювання номера в готелі через інтернет, оформіть пластикову карту для розрахунків, наприклад, Visa Classic або MasterCard Standart.
2
Для вибору відповідної готелю в першу чергу для себе вирішите, який вид бронювання для вас буде зручний. Є такі типи резервування номера: без попередньої оплати, з частковою або з повною попередньою оплатою. Найбільш відомі сайти, що пропонують дану послугу: - без попередньої оплати на booking.com (тут введіть повні достовірні дані вашої пластикової карти, а стовідсоткову оплату справите безпосередньо при заселенні в готель); - Часткова попередня оплата на sawadee.com (при замовленні номера деяка частина знімається з пластикової карти, решту - безпосередньо по прибуттю в готель); - Повна попередня оплата на agoda.ru (всю суму оплати за готель проводите в момент бронювання) .Необхідно відзначити, що в основному всі системи бронювання пропонують безкоштовну скасування здійсненої броні аж до декількох днів до заселення. У такому випадку при зміні ваших планів завжди є можливість повернути вже внесені гроші на пластикову карту.Стопроцентная попередня оплата на Agoda.ru досить зручна і вселяє довіру і спокій, тому що весь платіж за проживання вже внесений. По прибуттю в готель досить показати ваучер і заселитися. При цьому на Agoda.ru є бонусна системі, що дозволяє отримувати знижки при подальшому проведенні броні. При бронюванні безпосередньо на сайтах готелів ви ризикуєте провести бронь значно дорожче, так як великі системи бронювання купують броні оптом у окремих компаній і завжди мають можливість перепродувати їх трохи дешевше.
3
Визначившись з готелем і кількістю ночей і днів проживання, вкажіть свої прізвище, ім'я та дані пластикової карти. Транзакція проходить моментально, і ви побачите на екрані свого монітора підтвердження броні. Через деякий час (як правило, це від 2 до 30 хвилин) на зазначений вами e-mai прийде файл формату PDF, який буде підтвердженням і ваучером на заселення в отель.Воспользовавшісь бронюванням готелю через інтернет одного разу, ви напевно оціните цей простий і економний спосіб.
Забронювати номер в готелі можна, звернувшись в одне з туристичних агентств або самостійно. Якщо ви маєте доступ до інтернету і кредитну карту, ви зможете в лічені хвилини здійснити бронювання будь-якого вподобаного готелю. Бронювання готелів в режимі реального часу доступно цілодобово.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - кредитна карта.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт готелю. Знайдіть віконце бронювання і заповніть пропоновані поля. Виберіть дату заселення та дату виїзду з готелю. Вкажіть кількість осіб, які будуть проживати в номері, тип номера і систему харчування. Потім уважно заповніть дані туристів - прізвище, ім'я, дату народження та інші необхідні деталі. Звірте зазначені дані з даними паспорта. Якщо все вірно, переходьте до наступного кроку.
2
Вкажіть тип банківської картки, її номер, термін дії, дані власника і т.д. Завершіть процес заповненням докладної контактної інформації. Підтвердіть факт бронювання. Через деякий час перевірте пошту. Вам прийде код бронювання і захисний код. Як правило, оплата за проживання відбувається в момент виїзду з готелю.
3
Здійснити бронювання готелю можна, скориставшись спеціалізованими системами бронювання готелів. Зайдіть на один з подібних сайтів, виберіть цікавить вас напрям або вкажіть повну назву готелю. Відзначте дати заїзду та від'їзду і не забудьте вказати в пропонованому віконці, подорожують з вами діти. Система видасть типи вільних номерів, можливі варіанти проживання та ціни на заявлені дати. Виберіть оптимальний для себе варіант і завершите бронювання. Деталі й код бронювання будуть відправлені на вашу електронну адресу.
4
Якщо ви вирішили забронювати готель на його сайті, перш ніж здійснювати резервацію, відвідайте один і спеціалізованих сайтів і порівняйте ціни. Професійні сайти розташовують величезною аудиторією, у зв'язку з чим отримують значні знижки від готелів. Тому часто у них дуже низькі ціни.
5
Не бійтеся користуватися послугами сайтів бронювання. Вони оснащені системою VeriSign, яка гарантує безпеку передачі і надійність зберігання персональних даних.
6
Перш ніж бронювати готель, переконайтеся, що ваша кредитна карта підходить для онлайн-платежів.