Як побудувати викрійку чоловічих класичних брюк. штани чоловічі класичні форма.

Чоловік, одягнений в Класичні брюки , завжди виглядає стильно й елегантно. Ідеально зшиті, вони підкреслять достоїнства і приховають недоліки фігури. А для того щоб брюки відмінно сиділи, необхідно побудувати викрійку за мірками вашого чоловіка.
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка;
  • - великий аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
чоловічих класичних брюк "rel="gallery-step-images "> Для побудови викрійки чоловічих брюк необхідно зняти мірки: довжину брюк, довжину брюк до коліна, довжину кроку, обхват талії і стегон.
2
Побудуйте прямий кут в лівому верхньому куті аркуша паперу, його вершину позначте буквою Т. Відкладіть від точки Т вниз мірку довжини брюк, поставте крапку Н.
3
Для оформлення лінії кроку відкладіть вниз від Т половину окружності стегон плюс 2 см, точку позначте Я. Якщо знизу вгору від точки Н відкладіть мірку довжини кроку, то вона повинна збігтися з точкою Я.
4
Далі прокреслите лінію коліна. Для цього відкладіть вниз від точки Т мірку довжини брюк до коліна і поставте крапку К.
5
Для оформлення лінії талії проведіть вправо від точки Т лінію, на якій відкладіть половину обхвату талії плюс 6 см для складочки, вийшла точку позначте Т1.
6
Від точки Я проведіть вправо лінію, на якій відкладіть половину мірки напівобхвату стегон (50: 2 = 25 см), поставте крапку Я1. З'єднайте прямою лінією точки Я1 і Т1. Таким чином, ви побудуєте ширину передньої половинки брюк.
7
Для того щоб оформити ширину кроку, відкладіть від точки Я1 вправо 1/10 частина напівобхвату стегон плюс 0,5 см, точку позначте Я2. Відкладіть вгору від точки Я1 7,5 см і поставити крапку Я4. З'єднайте прямою лінією точки Я4, Я2. Далі цю пряму розділіть навпіл, точку позначте буквою В (вона є контрольною для вшивки гульфика). З'єднайте кривою лінією точки Я2 і Я4.
8
Проведіть вправо від точки К пряму лінію, на якій відкладіть 30 см (для всіх розмірів), позначте точку К1.Сделайте те ж саме по лінії низу. З'єднайте точку Н1 з точками Я2 і К1.
9
Для оформлення бічного зрізу передньої половинки брюк відкладіть вправо від точки К 1 см, позначте точкою К2. З'єднайте прямий точки К2 і Я. Від точки Н вправо відкладіть 2 см, точку позначте Н2. З'єднайте прямою лінією точки Н2 і К2.
10
Відрізок ЯЯ2 розділіть навпіл і поставте крапку Я3. З цієї точки проведіть вгору пряму до перетину з лінією талії, вийшла точку позначте Т2. З точки Я3 проведіть вниз лінію, точку перетину з лінією коліна позначте К3 з лінією низу - Н3.
11
Для оформлення лінії низу відкладіть від точки Н3 вгору 1 см, проведіть пряму до точок Н, Н1.
12
Щоб побудувати лінію бічного кишені, відкладіть від точки Т вниз 4 см (точка А). Відкладіть вниз від точки А ширину кишені 18-20 см (точка А1). З'єднайте ці точки плавною лінією.
13
Далі приступайте до побудови креслення викрійки задньої половинки чоловічих брюк, відкладіть вправо від точки Я2 1/8 частина напівобхвату стегон плюс 4 см (точка Я5).
14
Проведіть вгору від точки Т2 лінію, на якій відкладіть 1/10 частина полуобхваата стегон (точка Т3). Від неї проведіть вправо лінію, на якій відкладіть 6 см (величина однакова для всіх розмірів), позначте точку буквою Т4. Від точки Я1 відкладіть 7,5 см вгору, поставте крапку Я6. З'єднайте плавною лінією точки Т4, Я6, Я5. Таким чином, виходить контур задньої слонки.
15
Далі відкладіть вправо від точки К1 4 см (точка К4). А від точки Н1 - 4 см вправо (точка Н4). З'єднайте точки Н4, К4 і Я5 прямій. Таким чином, у вас вийде контур крокової лінії задньої половинки чоловічих брюк.
16
Для оформлення лінії талії проведіть від точки Т3 вліво похилу лінію, яка повинна пройти через точку Т на кресленні передньої половинки брюк. На ній відкладіть половину напівобхвату талії (точка Т5). З'єднайте точки Т5, К2 і Н2 - вийде бічний контур задньої половинки брюк.
17
Щоб отримати витачку, відкладіть вправо 10 см від точки Т5, побудуйте закриту витачку, глибина якої 3 см і висота 10 см.
18
Для нижньої лінії задньої половинки брюк відкладіть вниз від точки Н3 1 см (точка Н5). З'єднайте точки Н2, Н5 і Н4. Викрійка-основа класичних чоловічих брюк готова. Скопіюйте креслення задньої і передньої половинок на окремі аркуші і виріжте. можна приступати до розкрою на тканині.
Корисна порада
Часто низ штанин чоловічих класичних брюк шиють з манжетами. Для цього при розкрої додайте 6 см по низу деталей передньої і задньої половинки.