Як позбутися від запаморочення і нудоти при вагітності. Як позбавиться від нудоти при вагітності.

Запаморочення і нудота зазвичай мучать жінку в перший триместр вагітності , коли організм ще тільки розбудовується. Позбутися від не «b> приємних відчуттів зовсім може і не вийти, але можна мінімізувати їх.
Інструкція
1
Нерідко вагітні жінки через нудоти їдять якомога менше і рідше, але це в корені невірно. Намагайтеся вживати в їжу легкі продукти: йогурти, нежирний фарш, відварені овочі, м'ясо птиці і каші. Якщо відмовлятися від їжі, то нудити буде ще сильніше.
2
Деяким жінкам впоратися з нудотою допомагають насіння, горішки, жуйки або карамельні цукерки. Але щоб підібрати те, що підходить вам, доведеться трохи поекспериментувати. Спробуйте поїсти і те, і інше - можливо, це вам допоможе.
3
Випивайте в день не менше 3 літрів рідини. Непогано допомагають при токсикозі свіжовичавлені соки, зелений чай або чорний з додаванням молока. Не відмовляйтеся і від вживання в їжу супів.
4
Щоб поліпшити апетит, більше гуляйте на свіжому повітрі. Це не тільки позитивно позначиться на перебігу вашої вагітності , але і врятує вас від запаморочення. Якщо ви себе неважливо відчуваєте, то беріть на прогулянки з собою вашого супутника життя або іншого, приємного вам для спілкування людини. Майбутнім мамам потрібно ходити якомога більше, тоді і вагітність буде протікати значно легше.
5
У деяких випадках запаморочення пов'язано з низьким гемоглобіном. Проконсультуйтеся з цього питання з вашим лікарем, можливо, що вам призначать препарати заліза або спеціально розроблений для вагітних вітамінний комплекс. Також можете вживати в їжу гематоген, яловичину, гранати, яблука - ці продукти багаті залізом.
6
Якщо ви себе дуже погано почуваєте, а нічого не допомагає, розкажіть про цю ситуацію гінеколога. Лікар або призначить вам препарати, які знімають токсикоз, або випише направлення на стаціонарне лікування. Не відмовляйтеся від госпіталізації, в лікарні вам проведуть курс терапії, після якого ви будете прекрасно себе почувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w2ODbslw_9A