Як уникнути вікових змін мозку.

З віком відбуваються суттєві зміни в обмінних процесах між півкулями мозку , що веде до забудькуватості і короткочасної втрати пам'яті. Щоб уникнути цих явищ, необхідно вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися і підтримувати розумові функції.
Вам знадобиться
  • - раціональне харчування;
  • - фізична активність;
  • - розумова діяльність.
Інструкція
1
Щоб уникнути вікових змін мозку і залишатися в твердому розумі довгі роки, необхідно вести правильний спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок, правильно харчуватися, дотримуватися режиму дня і максимально завантажити мозок розумовою діяльністю. Розгадуйте головоломки і кросворди, вирішуйте математичні завдання, вивчайте іноземні мови, вчіть вірші, вникати в події, що відбуваються навколо вас.
2
Продовжіть свою соціальну активність. Якщо ви вже не працюєте, займіться громадською діяльністю, запишіться в гурток за інтересами, навіть систематично відвідуючи спортивний зал або басейн можна продовжити активний спосіб життя і як наслідок уникнути вікових змін не тільки мозку .
3
Уникайте стресів, не вступайте в конфліктні ситуації, достатній час бувайте на свіжому повітрі, спіть не менше 8 годин. Повністю виключіть зі свого життя алкоголь, тютюн та наркотичні речовини. Вживання алкоголю навіть у малих дозах призводить до згущення крові, що негативно позначається на роботі мозку і судин. Тютюн робить судини крихкими, наркотичні речовини можуть призвести не тільки до втрати короткочасної пам'яті, але й до її повної втрати.
4
Фізичні вправи і біг дають початок вироблення нових нейронів, що самим позитивним чином позначається на роботі мозку і пам'яті.
5
Включіть в раціон максимальну кількість продуктів з великим вмістом L-карнітину. Дана речовина міститься в червоному м'ясі, птиці, рибі, молоці, сої, авокадо, пшениці.
6
Риба жирних сортів містить велику кількість Омега-3, Омега-6 і Омега-9. Дані кислоти володіють унікальною здатність очищати судини від холестеринових бляшок і роблять їх більш міцними і еластичними, що в свою чергу самим позитивним чином впливає на роботу мозку . Найбільш корисні сорти риби: сардина, лосось, макрель, палтус, морський окунь, форель.
7
Вживайте велику кількість насіння і горіхів, які містять аргінін для стимуляції гіпофізарної залози, що відповідає за вироблення самототропіна.
8
Пийте у великій кількості зелений чай, який містить величезну кількість вітамінів і антиоксидантів. Кофеинсодержащие продукти виключіть зі свого раціону.
9
Існує безліч препаратів, що стимулюють мозкову діяльність і продляют пам'ять на довгі роки, але їх ви можете приймати тільки під контролем і за рекомендацією лікаря.