Як малювати 3d малюнки. Як навчитися малювати 3д малюнки.

Тривимірні зображення реалістичні і красиві, а сфера їх застосування вкрай широка. Ви можете малювати для власного задоволення, а можете створювати оригінальні кліпарти для дизайну, реклами, колажів, іконок, фотомонтажу і багато чого іншого. У цій статті ми розглянемо створення тривимірної картинки на прикладі парасольки, який нескладно намалювати в Adobe Photoshop навіть при початкових знаннях цієї графічної програми.
Інструкція
1
Для малювання створіть квадратний документ розміром 512 на 512 пікселів, залитий темно-сірим кольором з колірною моделлю RGB. Візьміть інструмент Pen (перо) і намалюйте в нижній частині екрану невелику прямокутну область - ручку майбутнього парасольки.
2
Відкрийте властивості стилю із створеним об'єктом і додайте внутрішню тінь і внутрішнє світіння. Встановіть у відповідній вкладці градієнт з потрібним переходом кольорів (наприклад, від білого до жовтого, імітуючи жовтий метал), з параметром Linear.
3
На ручці інструментом Pencil зробіть горизонтальні смуги товщиною в 1 піксель, а потім створіть новий шар і з затиснутою клавішею Ctrl натисніть на намальовану ручку, створивши виділення. Пересуньте виділення трохи вище стрілкою клавіші і зафарбуйте його чорною заливкою. Потім пересуньте виділення ще на піксель вгору. Натисніть Delete.
4
Скопіюйте виділену область і вставте на шар стільки разів, скільки смужок ви хочете отримати на ручці. Встановіть режим змішування шарів на Soft Light і встановіть параметр прозорості на 30%. В налаштуваннях шару встановіть невелику тінь.
5
За допомогою інструменту Ellipse tool намалюйте маленький чорний овал, який додасть ручці парасольки циліндричну форму. Застосуйте до шару з овалом кілька налаштувань стилю - встановіть тінь, залийте градієнтом, аналогічним градиенту ручки, а потім виділіть овальну фігуру, пересунувши виділення на 1 піксель вниз. Зафарбуйте виділену область чорним кольором. Створіть таким чином фігуру в п'ять пікселів шириною. Залийте її градієнтом.
6
Деталізуйте ручку парасольки додатковими ефектами і видаліть зайві елементи, що виходять за її межі.
7
Тепер намалюйте довгу ручку парасольки - довгий і дуже вузький прямокутник. Залийте його градієнтом, що імітує фактуру металу. Додайте ручці тінь.
8
Після цього займіться створенням безпосередньо самого тенту парасольки. Тент збирається з декількох відрізків. Створіть новий шар і інструментом Pen намалюйте фігуру, що повторює форму одного з відрізків парасоля між спицями.
9
Окрасьте відрізок потрібним кольором, застосувавши градієнт, який виділяє темні і світлі області малюнка. Застосуйте до відрізка тенту внутрішню тінь в налаштуваннях шару. Стиль градієнта вкажіть радіальний (Radial). Повторіть створення такої ж панелі двічі. Потім відобразіть дзеркально панелі і закінчите формування тенту парасольки. Натисніть Flatten image для об'єднання шарів.
10
Тепер в меню Edit відкрийте Free Transform і натисніть Flip horizontal. Додайте тінь від тенту на довгу рукоять парасольки за допомогою створеного нового шару і вертикального градієнта від чорного до белому.Режім змішування шарів встановіть на Multiply.
11
На маківці парасольки намалюйте невеликий вузький прямокутник, залийте його металевим градієнтом і додайте тінь. Залишилося застосувати на готове зображення фільтри Motion blur 30 px і Gaussian blur 1,5 px. Ваш тривимірний малюнок готовий.