Як розблокувати пінкод. Як самому розблокувати карту російська стандарт.

PIN-код служить для зашиті сім-карти вашого телефону та банківського рахунку від сторонніх. Але якщо банки не рекомендують своїм клієнтам записувати PIN-код, то розблокувати телефон без PUK-коду, зазначеного там же, де і PIN, у вас не вийде.
Інструкція
1
Якщо ви, вирішивши зняти гроші з карткового рахунку в банку, тричі неправильно ввели PIN-код, то ваша карта буде автоматично заблокована. Залежно від того, картою якого банку ви користуєтеся, вона може бути розблокована через добу (Ощадбанк) або тільки за фактом вашого звернення до відділення банку.
2
Банки, що випускають тільки кредитки («Русский стандарт» і т.п.), зазвичай пропонують своїм клієнтам скористатися послугами Call-центру для того щоб розблокувати карту. Дайте відповідь на питання оператора, що стосуються номера укладеного договору, паспортних даних та кодового слова і розблокуйте карту.
3
В тому випадку, якщо ви забули PIN-код вашої картки, зверніться відразу до відділення банку з паспортом і своєю копією договору (за наявності). Для розблокування картки вам знадобиться назвати і кодове слово (зазвичай це дівоче прізвище матері, кличка домашньої тварини тощо). Зняти гроші через банкомат ви зможете тільки після того як ваш запит про зміну PIN-коду (а його доведеться змінити) буде задоволений в центральному офісі кредитної організації. Втім, маючи на руках паспорт, ви завжди зможете зняти потрібну вам суму з рахунку в будь-якому відділенні цього банку, звернувшись до оператора.
4
Якщо ви тричі неправильно ввели PIN-код, намагаючись розблокувати свій телефон, то система запросить PUK-код, отриманий вами при покупці нової сім-карти. Однак якщо вам невідомий і PUK-код, то після десяти невірних спроб його набору, система заблокує сім-карту назавжди, і вам доведеться купувати нову.
5
Зателефонуйте з іншого номера в службу підтримки вашого мобільного оператора, продиктуйте номер свого телефону та паспортні дані. Можливо, що диспетчер надасть вам інформацію про PUK-коді (на жаль, ця послуга надається не всіма операторами зв'язку).
6
Зверніться в офіс вашого оператора і попросіть розблокувати PIN-код. Уявіть менеджеру свій паспорт і, за наявності, договір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yyExLmC6lWo