Як встановити драйвер на фотоапарат.

Установка і оновлення драйвера цифрового фотоапарата залежить від того, наскільки операційна система, наявна на комп'ютері, готова до розпізнавання нового пристрою.
Інструкція
1
Перед тим як встановлювати драйвери фотоапарата, відключіть на час антивірусні програми та інші USB-пристрої (принтер, сканер та ін.). Перевірте загальний стан системи.
2
Підключіть фотоапарат до комп'ютера і увімкніть його. Якщо в комплекті з камерою є компакт-диск з програмним забезпеченням, вставте його в привід.
3
правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі (для старих ОС) або натисніть спочатку на «Пуск» і виберіть у правому стовпці меню «Комп'ютер» (для Windows Vista і Windows 7). Виберіть пункт «Властивості», а потім перейдіть на вкладку «Обладнання» (для старих ОС - «Диспетчер пристроїв»).
4
Знайдіть наступні пункти: «Невідомий пристрій», «Інші пристрої», «Пристрій для USB», «Цифрова фотокамера» або орієнтуйтеся на найменування вашого фотоапарата, якщо комп'ютер вільно розпізнав його. Перевірте властивості кожного з пристроїв і знайдіть драйвер фотоапарата, яка не розпізнав або який необхідно встановити. Якщо є проблема з його установкою, то в розділі, де він знаходиться, з'явиться жовтий знак питання.
5
Лівою кнопкою миші клікніть двічі по пристрою і виберіть вкладку «Драйвер». Після - натисніть на кнопку «Встановити», «Оновити» або «Переустановити». У «Майстрі поновлення драйвера » виберіть параметр «Установка з вказаного місця» (або аналогічний). Встановіть прапорець біля рядка «Не виконувати пошук. Я сам виберу потрібний драйвер ».
6
Встановіть потрібний вам драйвер з диска або виберіть його зі списку пристроїв, натиснувши кнопку «Огляд» і знайшовши компакт-диск з програмним забезпеченням фотоапарата (або папку на жорсткому диску з розпакованим архівом драйверів, заздалегідь завантажених з інтернету). Натисніть «ОК» або «Встановити».
7
По закінченні процесу установки або оновлення драйвера натисніть кнопку «Готово».