Як знайти компанію по телефону.

Існує декілька способів для пошуку відомостей про зацікавила вас компанії. У тому числі і за номером телефону. Однак постарайтеся бути гранично уважні і уникайте сумнівних пропозицій.
Інструкція
1
Зателефонуйте в платну довідкову службу зі свого мобільного телефону. Попросіть диспетчера повідомити вам адресу зацікавила вас компанії і вкажіть номер її телефону. Якщо офіс цієї фірми знаходиться у вашому регіоні, то ви негайно отримаєте всю цікаву для вас інформацію.
2
Купіть телефонний довідник того міста, де розташована ця компанія. Якщо вам відома сфера її діяльності, то, вибравши відповідний розділ в телефонній книзі, ви без зусиль знайдете і адреса фірми.
3
Придбайте на ринку бази даних міста, де знаходиться офіс цієї компанії. Введіть в рядок пошуку номер її телефону і подивіться, чи значиться вона в списках. На жаль, бази даних, які купуються таким чином, часто містять неповну та застарілу інформацію, тому користуватися ними слід тільки в крайньому випадку.
4
Зайдіть в інтернет і зверніться на сайт «Жовті сторінки» (або аналогічний) того міста, де розташований центральний офіс або філія цієї компанії. Виберіть місто або регіон зі списку, введіть в рядок пошуку номер телефону фірми і (якщо ви маєте в своєму розпорядженні такою інформацією) її найменування. Натисніть на кнопку «Шукати» або «Знайти». Якщо відомостей, зазначених вами, достатньо, то з великою часткою ймовірності ви отримаєте адресу цікавить вас організації.
5
Якщо це компанія, давно працює на ринку товарів і послуг, направте запит до регіонального відділення Торгово-промислової палати для того щоб отримати адресу.
6
Зверніться в редакції періодичних видань, радіо і телебачення та попросіть їх співробітників допомогти вам в пошуках відомостей про цю компанію. Нерідко в архівах ЗМІ зберігається безцінна інформація про фірми, якій з вами можуть поділитися безкоштовно або за відповідну винагороду.
7
Не звертайтесь на сайти, що пропонують допомогу в пошуках адреси компанії, якщо ви вкажете номер свого телефону при реєстрації або відішлете платне SMS-повідомлення, оскільки, швидше за все, це звичайні шахрайські хитрощі, і ніякої інформації ви, в кінцевому підсумку, не отримаєте.
Ситуація, коли за номером телефону потрібно знайти організацію, досить типова. Зазвичай це не викликає якихось серйозних утруднень, але в деяких випадках для з'ясування потрібної адреси можуть знадобитися час і завзятість.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Без сумніву, найпростішим способом дізнатися адресу організації є дзвінок на наявний телефонний номер і з'ясування всіх необхідних подробиць. Але як бути в тому випадку, якщо співробітники організації відмовляються повідомляти потрібні дані, а то і просто ігнорують дзвінки? Нерідкі випадки, коли людина стикається з шахрайськими діями з боку тієї чи іншої організації і хоче навідатися в її офіс для особистої бесіди, для чого йому і потрібно дізнатися адресу.
2
Перш за все, спробуйте пошукати потрібні дані на сайті «Де Те Місце - Велика телефонна книга організацій». Введіть в колонці «Хто» номер телефону (без коду міста) і натисніть кнопку «Знайти». Якщо даний телефон є в базі даних, ви побачите назву і адресу організації, якій він належить. У тому випадку, якщо ви знаєте назву організації, ви можете ввести його.
3
Ваші шанси на успіх значно підвищаться, якщо ви здійсните пошук потрібної інформації в декількох довідкових системах. Зокрема, зверніться до довідкової МГТС по телефону 09 або 009 (для дзвінків з мобільного телефону). Швидше за все, ви отримаєте потрібну вам інформацію. Крім того, ви можете звернутися в Єдину Мобільну довідкову службу по телефону 0630, він доступний абонентам всіх основних компаній стільникового зв'язку.
4
Зайдіть на сайт «Телефонний довідник». Ви зможете здійснити пошук як по номеру телефону, так і по іншим наявним у вас даними. У базі даних близько 4 мільйонів записів.
5
Якщо телефон міський, але в базі даних організацій його не виявилося, то він, можливо, є квартирним. Відкрийте сайт «Телефонний довідник Москви» і перевірте, чи немає цікавить вас номера в його базі, яка містить понад 11 мільйонів записів. Як правило, якщо телефон організації виявляється квартирним, це вже привід задуматися про те, чи варто даній фірмі довіряти.