Як з'єднати два телевізори.

Якщо ви підключили кабельне або супутникове телебачення, то розподілити сигнал по декількох телеприймачів одразу можливо за допомогою сплиттера і RF-коаксіального кабелю.
Інструкція
1
Зверніться в магазин телерадіотехніки і придбайте RF-коаксіальний кабель. При покупці враховуйте, де саме будуть перебувати телевізори, і яка відстань між ними, щоб кабель можна було вільно прокласти. Зверніть увагу на стан кабелю, так як саме від цього залежатиме, наскільки якісно телевізори відтворюватимуть сигнал з антени.
2
Купіть і спліттер (розгалужувач), пристрій, що має один порт для підключення антени і два-три - для телевізорів. Не купуйте дешевий спліттер від невідомих виробників, інакше може виникнути ймовірність замикання і, як наслідок, вихід з ладу всієї системи.
3
Підготуйтеся до прокладання кабелю. Вимкніть всі непотрібні в даний момент електроприлади, перевірте стан проводки. Якщо ви хочете, щоб всі ваші монтажні роботи не надто кидалися в очі, прокладете кабель уздовж стін за предметами меблів. Меблі необхідно заздалегідь відсунути, а після того як ви прокладете кабель, акуратно присунути, щоб його не пошкодити.
4
Оберіть місце для установки звичайної або супутникової антени. Помістіть звичайну антену якомога вище, щоб забезпечити якісний прийом сигналу, до супутникової підключіть два тюнера.
5
Підключіть антену до спліттеру через RF-коаксіальний кабель через спеціально призначений для цього порт. Підключіть телевізори послідовно в інші порти.
6
Закріпіть RF-коаксіальний кабель уздовж плінтусів так, щоб не наступати на нього, за допомогою ізоляційної стрічки. Перевірте, чи немає імовірності пошкодження кабелю.
7
Увімкніть телевізори для того щоб перевірити якість прийому сигналу. Якщо один з телевізорів неякісно відтворює картинку або взагалі не працює, перевірте кабель по всій довжині і переконайтеся в тому, що він надійно закріплений і не пошкоджений.