Як обчислити айпі адресу. Як визначити місце по ip.

IP-адресу (Internet Protocol Address) - адреса пристрою, підключеного до локальної мережі або інтернету. Він записується у вигляді чотирьох чисел від 0 до 255, розділених крапками, наприклад, 172.22.0.1. Все підключення до інтернету пристрої отримують свій IP-адресу.
Вам знадобиться
  • - Миша;
  • - клавіатура;
  • - знання назви операційної системи вашого комп'ютера;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Щоб дізнатися IP-адресу комп'ютера, чинного під керуванням операційної системи Windows, потрібно прописати в командному рядку таке: cmd/k ipconfig. Приміром, в OС Windows 7 процес виглядає так: необхідно натиснути кнопку «Пуск», потім «Усі програми», вибрати пункт «Стандартні», потім - «Командний рядок». У вікні, потрібно написати: «cmd/k ipconfig», після - натиснути кнопку Enter. У командному рядку всі команди пишуться без лапок,
2
Аналогічні самі дії необхідно виконати і в разі роботи з операційною системою Unix: IP-адреса визначається за допомогою все тієї ж прописаної в командному рядку команди ifconfig, знайомої за OС Windows.
3
Зовсім інші команди необхідно виконати, щоб визначити IP-адресу машини, що працює під управлінням операційної системи iOS. Для цього спочатку потрібно натиснути логотип Apple у верхньому лівому куті екрану, вибрати пункт «Системні настройки», потім в розділі «Інтернет та мережа» вибрати «Мережа». У спадному меню слід вибрати чинний тип зв'язку (якщо ви підключені через Ethernet, виберіть «Вбудований Ethernet», якщо ж працює бездротова мережа, виберіть «AirPort»). Далі слід вибрати «TCP/IP» в розділі «Мережа». На екрані відобразиться IP-адреса Mac'а.
4
Перевірити відомий вам IP-адреса комп'ютера будь-якого іншого користувача можна за допомогою однієї з веб-форм мережевого протоколу прикладного рівня, що базується на протоколі TCP. Для цього необхідно вписати в пошукову рядок будь-якого пошуковика (наприклад, Google, Yandex або Rambler) запит whois, а потім вибрати що придивився сайт.
Зверніть увагу
IP-адреси бувають трьох типів: динамічні, статичні і віртуальні. Статичні - це адреси, які видаються провайдером і не змінюються при з'єднанні з інтернетом. Динамічні IP-адреси використовуються в Dial-up (модеми) та змінюються (в них зазвичай змінюватися остання цифра). Віртуальні IP-адреси - це особливий вид динамічних адрес, при використанні яких користувачам надається можливість безперешкодно отримувати інформацію з мережі, однак втрачається всяка можливість іншого доступу до комп'ютера з мережі.