Як грати на ударних: ділимося досвідом.

Навчитися грати на ударних інструментах, зокрема на сучасній барабанній установці, зможе будь-яка людина. Навчитися грі на барабані - справа непроста, але при належному старанні освоїти прийоми гри цілком можливо навіть в домашніх умовах.
Інструкція
1
Придбайте власну барабанну установку. Її можна купити в спеціалізованому магазині музичних інструментів. Не забудьте купити барабанні палички. Вибирайте на свій розсуд, виходячи з фінансових можливостей.
2
Розставте барабани так, щоб було зручно грати на них. Конфігурацію установки виберіть самі, в залежності від того, куди і який барабан поставите. Врахуйте, що маленький барабан і два томи (підлоговий і низький) повинні знаходитися на одному рівні. Для гри на ударній установці необхідно мати гарну координацією.
3
Запишіться на курси до професійного барабанщикові-репетитора або придбайте хороший самовчитель. Займайтеся кожен день по кілька годин. Проявіть максимальну терпіння в навчанні, щоб домогтися бажаного успіху.
4
Навчіться тримати в руках палички. Тримайте їх міцно, але вільно, не напружуючи сильно м'язи рук. Лікті при грі не притискайте до тіла, вони повинні знаходитися під прямим кутом щодо маленького барабана.
5
Сядьте правильно. Правильна посадка при грі на ударних інструментах позначається на якості гри. Сидіть прямо, поставивши ноги так, щоб вони утворювали кут 135 градусів, руки зігніть в ліктях і висуньте злегка вперед перед корпусом. Тепер ви не будете під час гри робити зайві рухи.
6
Перед грою завжди робіть розминку рук. Візьміть паличку і покрутіть пензлем в одну сторону 50 разів, потім в іншу - 50 разів. Те ж виконайте іншою рукою. Тренуйтеся грати на маленькому барабані або зробіть собі тренажер (дощечка з накладеною на неї гумою).
7
Не старайтесь одразу грати складні ритми. Підберіть прості вправи і грайте їх доти, поки не буде добре виходити. Починайте з одиночних ударів паличками, поступово збільшуючи кількість ударів в одній частці такту.