Як розводити водоемульсійну фарбу. Як розбавляти фарбу водоемульсіонку.

Водоемульсійна фарба є екологічно чистим оздоблювальним матеріалом. Вона легко наноситься на поверхню, швидко сохне, не відшаровується. Всі ці якості роблять вододисперсійні фарби дуже популярним при проведенні оздоблювальних робіт. Якими ж бувають водоемульсійні фарби, і як їх правильно розводити?
Вам знадобиться
  • - рукавички;
  • - будівельний міксер;
  • - відро;
  • - колер;
  • - вода.
Інструкція
1
Виберіть водоемульсійну краскуВодоемульсіонние фарби призначені як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт. Цей вид фарб придатний для нанесення практично на будь-яку поверхню. Вододисперсійні фарби складаються з сполучного речовини і пігментів. Можна виділити кілька основних підвидів даного типу красок.Полівінілацетатние фарби зроблені на основі клею ПВА і є, мабуть, найбільш доступними за ціною. Однак цей підвид водоемульсійною покриття є найменш стійким і, до того ж, має не дуже широку колірну палітру.Сілікатние фарби являють собою розчин рідкого скла, в який доданий спеціальний пігмент. Це стійке покриття, що застосовується як для внутрішньої обробки приміщення, так і для зовнішніх робіт. Єдиним недоліком силікатних фарб є їх низькі водовідштовхувальні властивості. До складу даних фарб входять луги, які при попаданні на шкірний покрив або слизові оболонки можуть викликати сильне запалення. Тому працювати з ними необхідно в спеціальних костюмах.Сіліконовие фарби виготовляються на основі силіконових смол, які змішуються з водою. Цей вид покриття вважається одним із самих современних.Акріловие фарби створені на основі акрилових смол, які надають покриттю додаткову еластичність і міцність. Поверхня з акриловим покриттям буде мати підвищену волого- та зносостійкість. Акрилові фарби є найдорожчими у всій лінійці водоемульсійних красок.Латексние фарби є найпопулярнішим видом вододисперсійних покриттів. Поверхні, пофарбовані такими фарбами, можна часто мити. До того ж, латексні фарби можуть захистити стіни від невеликих механічних ушкоджень. Латексна фарба, нанесена в два шари, може закрити тріщину шириною в 1 мм.
2
Активні пігменти, що входять до складу вододисперсійних фарб, зв'язуються за допомогою елементів води. Тому для розведення загустевшей фарби цього виду також використовують питну воду.Возьміте чисте відро. Акуратно перелийте фарбу з банки. Поступово вливаючи воду і безперервно розмішуючи фарбу за допомогою будівельного міксера, доведіть її склад до потрібної консістенціі.Прі необхідності, надайте фарбі потрібний колір, використовуючи спеціальний колер. Для цього візьміть неглибоку ємність і змішайте в ній колер з невеликою кількістю водоемульсійною фарби. Поступово вливайте отриману суміш у відро з основною фарбою при безперервному помішуванні. Доможіться бажаного відтінку.
3
Наносити водоемульсійні фарби можна за допомогою спеціального валика або кисті. Покриття слід наносити в 2-3 шари, причому кожний наступний шар наноситься тільки після повного висихання попереднього.
Корисна порада
Всі роботи з водоемульсійними фарбами слід проводити при температурі не нижче +5 градусів.