Як зробити ялинку з паперу.

Напередодні Нового року хочеться створити святковий настрій: прикрасити будинок, подарувати рідним і друзям оригінальні подарунки. Зробити це дуже просто, змайструвавши своїми руками нескладні вироби у вигляді ялинки.
Вам знадобиться
  • - двосторонній кольоровий картон і папір зеленого кольору;
  • - ножиці;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - клей;
  • - вата;
  • - шовкова стрічка;
  • - намистини.
Інструкція
1
Спробуйте зробити ялиночки з таких простих матеріалів, як папір і картон. Для першої ялинки візьміть аркуш двостороннього кольорового картону зеленого кольору (можна зробити ялинку будь-якого кольору, наприклад, білого) і складіть його навпіл. На згині намалюйте половинку контуру майбутньої ялинки. З другим листом картону поступите таким же чином. Виріжте дві однакові заготовки по контуру. На заготовках по згину зробіть розрізи - на одній зверху до середини ялиночки, на другий - знизу до середини. Поєднайте деталі ялинки, вставивши їх прорізами один в одного.
2
Друга ялинка. Візьміть двосторонню кольоровий папір зеленого кольору. Расчертите і наріжте папір на смужки довжиною близько 20 см і шириною 4-5 мм. Вам знадобитися 11-12 таких смужок. Накрутите стрічечку на зубочистку. Зніміть і дайте їй трохи розправитися, потім приклейте край так, щоб вийшов невеликий кружечок. Надайте йому форму трикутника, стискаючи краю завитка обома руками. Проробіть цю операцію з усіма нарізаними смужками. Останню стисніть так, щоб вийшла зірочка. Розкладіть трикутники на столі, складіть ялинку, розмістивши зірочку зверху. Деталі склейте між собою, приробити петельку з паперу або ниток, щоб ялинку можна було підвісити.
3
Прикрасьте ялиночки, проявивши фантазію, і вони будуть виглядати дуже ошатно! Можна зробити сніг з вати: порвати її на дрібні шматочки і приклеїти до гілочок. З кольорового паперу наріжте тонкі смужки, скрутіть їх за допомогою олівця в пружинки. Потім частина з них злегка розпустіть і приклейте різнокольорові завитки на ялинку. Що залишилися завитки розпряміть так, щоб вийшли хвилясті стрічки, які також закріпіть на ялинці. З шовкових стрічок зробіть невеликі бантики. В середину пришийте або приклейте намистинку. Прикрашена бантиками ялинка виглядає весело і завзято!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Sm2IDwk0nt8