Як вибрати сталь для чайника.

Тривалість терміну служби сталевого чайника підкуповує багатьох, до того ж, матеріал його виготовлення гігієнічний і не стане причиною виникнення неприємного присмаку води. А сам виріб виявиться простим в обігу і не зажадає надскладного догляду.
Інструкція
1
При виборі стали для чайника слід віддати перевагу нержавейке. Антикорозійна стійкість матеріалу позбавить вас від дорогої обробки виробу. Та й немає гарантії того, що під час експлуатації не буде випадково сколотів шар нанесеної емалі, після чого з'являться перші ознаки іржі. Пошкоджену кухонне начиння не можна продовжувати використовувати, оскільки несприятливі для здоров'я сполуки металів потраплять в воду, а з рідиною і в організм человека.Чайнік з нержавіючої сталі привабливий в усіх відношеннях. Його блискуча поверхня красиво виглядає і привертає увагу, а в процесі використання виріб не зажадає особливого поводження та догляду. Крім того, в силу фізичних законів вода в ньому повільніше остигає.
2
Віддайте перевагу сталі з високою міцністю і пластичністю. Такий матеріал найкраще переносить перепади температури, тому чайник можна буде брати з собою на природу і підігрівати в ньому, наприклад, воду на костре.На світовому ринку добре зарекомендувала себе аустенитная сталь марки AISI 304, яка володіє всіма значущими для сучасного споживача властивостями. Рівень вмісту хрому в матеріалі - 18-20%, нікелю - 8-10,5%, вуглецю - не більше 0,08%. У перекладі на російські стандарти марці AISI 304 відповідає сталь, виготовлена за нормативами ГОСТ 08Х18Н10. ГОСТ слід читати так: перші цифри означають вміст вуглецю, наступні літерні і числові значення рівні хімічним елементам і їх процентному змісту.
3
Виберіть сталь з високим вмістом молібдену, наприклад AISI 316 (російський аналог - ГОСТ 02Х17Н14М2). Цей матеріал володіє підвищеною стійкості до корозії, тому може застосовуватися і в агресивних середовищах. Однак така сталь гірше піддається обробці, ніж AISI 304, і дещо відрізняється за кольором.
Електричний чайник - необхідна в господарстві річ. Вибрати хорошу модель досить просто, достатньо визначитися, чого саме ви хочете від цього приладу.
Інструкція
1
Перший і основний для багатьох людей критерій вибору чайника - матеріал, з якого він зроблений. Найпоширенішими і дешевими є пластикові чайники. Їх випускають всі виробники. На жаль, пластикові чайники нерідко неприємно і хімічно пахнуть, передаючи цей запах воді. Цей недолік спостерігається й у металевих чайників, правда, набагато рідше.
2
У цього матеріалу інша основна проблема - метал дуже швидко гріється, а значить, про його поверхню легко обпектися, що неприйнятно в будинку, де є маленькі діти. На щастя, багато виробників знайшли рішення і випускають комбіновані варіанти - металевий чайник в пластиковій оболонці. З одного боку це вберігає воду від хімічної реакції з пластиком, а з іншого - ізолює метал, дозволяючи користуватися приладом абсолютно безпечно. Металеві та комбіновані варіанти, як правило, коштують трохи дорожче пластикових.
3
Останнім часом стали популярними електрочайники зі скляними колбами. Вони екологічні і дуже стильні, однак скло зазвичай обрамляється металом або пластиком, так що на це варто звертати увагу при покупці. Потрібно відзначити, що такі прилади коштують досить багато.
4
Деякі виробники почали випускати електричні чайники з кераміки. Вони теж відрізняються високою екологічністю, але при цьому мають ряд недоліків. Такі чайники тендітні, важкі і дуже довго гріють воду, до того ж відсутність прозорих вставок не дає можливості оцінити рівень води всередині.
5
За типом нагрівального елемента все чайники діляться на два види. Відкритий нагрівальний елемент нагадує радянський кип'ятильник, які прикріплюється до стінки чайника всередині. Найчастіше цей варіант можна знайти в найдешевших моделях. Закритий нагрівальний елемент - це металевий диск, який покриває дно чайника.
6
Цей варіант набагато зручніше, оскільки його простіше чистити від накипу, до того ж, в чайники з закритим нагрівальним елементом можна наливати навіть саме невелика кількість води (відкритий елемент вимагає, щоб вода повністю його покривала). Але варто врахувати, що закриті нагрівальні елементи більш гучні.
7
Обсяг побутових чайників знаходиться в діапазоні від 1.3 до 2 літрів, при цьому потужність варіюється між 1.3. і 3 кВт. Останній параметр впливає на те, як швидко закипить вода. Якщо ви живете в старому будинку, не варто купувати потужні чайники, краще вибрати прилад потужністю і об'ємом поменше, це дозволяє виключити неприємні ситуації з вильотом пробок. Якщо ж вам важлива швидкість, і при цьому проблем з проводкою немає, вибирайте найбільш потужні моделі.