Як підключати чотири динаміки.

Існує золоте правило підключення колонок - потужність динаміків в будь-якому випадку повинна перевищувати потужність підсилювача. Чим більше, тим краще для динаміків. Динаміки можна розділити на чотири групи: широкосмугові, низькочастотні, середньочастотні і високочастотні. З їхньої назви відразу зрозуміло, який діапазон частот вони видають. До того ж при підключенні декількох динаміків треба пам'ятати, що з підвищенням кількості збільшується їх чутливість.
Інструкція
1
З'єднайте позитивний вихідний канальний роз'єм підсилювача з позитивною клемою динаміка А.
2
З'єднайте негативний вихідний роз'єм каналу динаміка А з позитивним роз'ємом динаміка В. Пам'ятайте, що коли до одного підсилювальному каналу проводиться послідовне підключення двох і більше динаміків, це в будь-якому випадку буде відбиватися на вихідний потужності всієї конструкції.
3
Підключіть негативну клему динаміка В до позитивного роз'єму каналу динаміка С.
4
Побудуйте всі подальші з'єднання подібним чином. В даному випадку з'єднуються чотири динаміка (А, В, С, D). За даною схемою працюйте з динаміка ми виключно низькочастотної ланки. Після того, як на динамік подається електроімпульс, дифузор продовжує якийсь час здійснювати коливання. Це і служить причиною нечіткого відтворення звуку. Час загасання цих коливань зменшіть, ізолювавши корпус аудіосистеми звукопоглинальними матеріалами або зашунтировав висновки котушки низьким вихідним опором підсилювача.
5
Головне не перестарайтеся з мінімальним навантаженням підсилювача, хоча більшість з них можуть працювати і при 2 Ом, проте це не означає, що вони впораються і з 1-омной навантаженням. Крім цього, при низьких навантаженнях значно знижується здатність підсилювача належним чином контролювати рухи дифузора динаміка , що в більшості випадків призводить до ефекту «розмитого» баса і впливає на звучання в цілому.
6
З'єднайте негативний роз'єм каналу останнього динаміка з мінусовим вихідним роз'ємом пристрою підсилювача. При такому вигляді з'єднання, коли динаміки розташовані в послідовній ланцюжку, як правило, зростає опір навантаження, і чим більше буде ланок, тим більше буде опір. За великим рахунком з'єднати можна скільки завгодно динаміків, головне, щоб показник їх загального опору становив не вище 16 Ом.