Як розважитися в новорічну ніч.

Новий рік - найбільш очікуване свято. До нього готуються заздалегідь, придумуючи костюми, купуючи подарунки та мріючи про що то особливому. Але часто сценарій чудесної ночі мало чим відрізняється від святкування минулих років. Продумайте заздалегідь деталі торжества, щоб запам'ятати цей Новий рік надовго.
Інструкція
1
Визначтеся з компанією. Дуже важливо зустріти Новий рік з людьми, які по справжньому дороги вам і цікаві. Не потрібно кликати кого то святкувати з собою, щоб не порушити пристойності. Це не той день, коли ви зобов'язані бути награно люб'язними. Це тим більш важливо для того, хто буде займатися організацією свята. Набагато простіше придумати хорошу програму вечірки, якщо ви добре знаєте звички і смаки запрошених.
2
Придумайте святкову програму для своїх друзів. Можливо вам сподобається ідея маскараду або екранізованій вечірки. Попередьте заздалегідь про тематику свята, щоб всі встигли підготувати костюми та увійти в образ призначеного йому героя. Ймовірно, що не всі сприймуть вашу пропозицію з розумінням. Однак постарайтеся пояснити відмовилися, що спланований Новий рік набагато цікавіше традиційного застілля і зайвого алкоголю.
3
Придумайте побажання для всіх гостей і напишіть їх на невеликих папірцях. Підійдуть так само напутні слова або цитати з відомих творів. Прикрутите ці листочки до фруктів або цукеркам. Нехай така тарілка з новорічними частуваннями виконає роль незвичайної провісниці. Якщо ви плануєте пригощати гостей тортом, то спробуйте покласти всередину що щось тверде, наприклад квасоля. Нехай той, кому дістанеться такий сюрприз призначається королем чи королевою новорічної ночі. Не забудьте підготувати відповідні атрибути: корону або мантію.
4
Придумайте кілька ігор. Святкування Нового року не повинно обмежуватися одним застіллям. Але при цьому враховуйте особливості характеру кожного з гостей. Це необхідно для того, щоб ніхто не опинився в неприємній ситуації. Якщо, наприклад, ви знаєте, що хтось щось не любить співати, щось не втягуйте його в гру, де це необхідно.