Як розгорнути відео на 90 градусів.

Іноді пам'ятна відеозапис засмучує власника не поганим якістю і не обрізаної картинкою, а тим, що відео записалося в неправильному ракурсі. Виникає потреба розгорнути його на 90 градусів, і це нерідко викликає труднощі у людей, які не знають, якими програмами скористатися, щоб повернути відеозапис і зберегти її в повернутому вигляді.
Інструкція
1
Перший спосіб - це використання програми для роботи з відеофайлами Vegas Pro. Встановіть собі цю програму і завантажте в неї відеофайл, який потрібно розгорнути. Потім знайдіть на панелі інструмент Event Pan/Crop і клікніть на нього, щоб відкрилося вікно, в якому можна розгорнути запис.
2
Збільште відео за допомогою скроллера миші. Клацніть лівою клавішею на відеозапису і, не відпускаючи клавішу, поверніть мишею відео на 90 градусів в потрібну сторону за годинниковою або проти годинникової стрілки.
3
Також розгорнути відео в цій програмі можна, відкривши в меню Rotation розділ Angle і вказавши потрібний кут повороту в параметрах вручну. Програма сама покаже вам пунктирною рамкою, яка область відеозапису буде видимої після повороту.
4
Повернувши запис, відкоригуйте пропорції і розміри її вікна. Вирівняйте верхні та нижні межі, потягнувши за них клавішею миші. Для збереження пропорцій при зміні розміру розтягуйте або зводите разом бічні кордону, затиснувши клавішу Ctrl.
5
Другий спосіб повернути відеофайл - це використання програми Virtual Dub. Програма безкоштовна, займає зовсім небагато місця, і її легко знайти в мережі, завантажити і встановити на комп'ютер. Запустіть Virtual Dub і відкрийте потрібний файл.
6
Потім в меню Video виберіть розділ Compression і вкажіть тип стиснення (наприклад, DivX). Зайдіть в меню Audio і також відкрийте розділ Compression, вказавши тип стиснення звуку (MP3).
7
Тепер в меню Video відкрийте розділ Filters. Відкриється порожнє вікно, в якому потрібно натиснути кнопку Add і вибрати Rotate зі списку фільтрів. Вкажіть градус повороту (90 за годинниковою або проти годинникової стрілки), а потім натисніть ОК і збережіть отриманий відеофайл в потрібному форматі.