Як обв'язати кулька. Як обв'язати новорічний кульку гачком.

Якщо у вас залишилися старі ялинкові кульки , з яких вже стерлася фарба, не поспішайте їх викидати. За допомогою гачка і металізованої нитки не дуже симпатична новорічна іграшка може перетворитися на вишукану прикрасу ручної роботи.
Вам знадобиться
  • - кулька діаметром 10 см;
  • - металізована нитка - 100 м;
  • - гачок №1;
  • - намистини, стрази.
Інструкція
1
Для обв'язування можна брати прозорі або пофарбовані кульки . Якщо фарба обсипалася, акуратно витріть іграшку до скла. Не надто натискайте - як правило, ялинкові іграшки досить крихкі. Перевірте, чи немає на кульці тріщин і сколів. Якщо такі є, краще підберіть інший екземпляр.
2
В'яжіть мотив за схемою. Точки відповідають повітряним петлям, рисочки - стовпчиках. Перехрещені рисочки означають стовпчики з одним накидом. Капелька - це «піко» з 4 повітряних петель. Наберіть гачком 8 повітряних петель і з'єднайте їх в колечко. Першу петлю кожного кола замінюйте тією кількістю повітряних петель, які вказані в схемі цифрою. Кожне коло закривайте щільною закріпній петлею. По мірі виконання роботи приміряйте її на кульку. Якщо обв'язка виходить вільною, зменшите кількість повітряних петель в дугах. В результаті у вас повинна вийти одна чашеобразная половинка.
3
Виконайте другу деталь. За тією ж схемою зв'яжіть ще одну половинку. Вив'язуючи десятий ряд, з'єднайте дві половинки вироби, вклавши кульку між ними. Скріплення проводите в малих дугах повітряних петель (3 повітряні петлі) між стовпчиками. Замість двох петель в цих дугах зробіть одну закріпку з дугою другий чашеобразной половинки.
4
Для того щоб повісити іграшку на ялинку, зв'яжіть ланцюжок з повітряних петель. Протягніть її в отвір утримувача, замкніть в петлю і закріпіть.
5
Готовий виріб можете прикрасити стразами або серпантином. Стрази приклейте на пов'язані мотиви силіконовим клеєм. Серпантин в колір нитки зав'яжіть красивим бантиком. У прозорі кульки насипте кілька маленьких блискучих намистин. Вийдуть кульки з секретом.
Зверніть увагу
Не варто виконувати в'язання на самому кульці. Легкий удар металевого гачка може розколоти скло.
Корисна порада
Кілька виробів в такій техніці можуть стати головною родзинкою на новорічній красуні або прикрасити букет на столі.