Як знімати в студії.

Студійна фотозйомка має масу переваг в порівнянні зі звичайною повсякденному зйомкою. В студії можна зобразити будь-який образ і будь-яку роль, зняти той кадр, який ви завжди мріяли поставити, а також в умовах студійного освітлення у вас є великий простір для творчої гри з джерелами світла на кадрі. Щоб студійне фото вийшло дійсно якісним, недостатньо освітлювальних приладів і фону студії - треба знати певні правила студійної зйомки.
Інструкція
1
Знімаючи в умовах студії, забудьте про всі автоматичні режими зйомки на вашому фотоапараті. Завжди встановлюйте ручний режим (Manual) для коректної експонометрії і максимально знизьте параметр ISO - він повинен бути мінімальний, щоб на кадрі було менше шуму.
2
Студійна зйомка - досить специфічний інструмент відображення людської зовнішності, і тому, щоб людина на фотографії вийшов красиво і привабливо, потрібно провести певні дії над його зовнішнім виглядом перед зйомкою.
3
Модель повинна бути добре загримовані, а особа повинна бути припудрено, щоб уникнути відблисків і глянцевого блиску шкіри від спалаху. Також попередньо продумайте, які саме сюжети і образи ви хочете бачити на готових фотографіях, і розподіліть час зйомки на декілька різних задуманих образів. Підготуйте заздалегідь реквізит, фони і необхідні світлофільтри.
4
Фотографуючи постановку з якоїсь моделлю, ви можете встановити поширений і красивий світловий ефект "High key". Для цього візьміть чистий білий фон, на фон направте яскраве освітлення, а на обличчя моделі - м'який розсіяне світло. Міняйте положення світлових софтбокс і прожекторів так, щоб вони рівномірно висвітлювали потрібні фрагменти фігури.
5
Щоб зробити фотографії оригінальніше і цікавіше, користуйтеся додатковими можливостями студії - увімкніть димову гармату, встановіть різнокольорові світлофільтри і направте їх так, щоб на волоссі і одязі моделі з'явилися красиві відсвіти відповідних відтінків.
6
Якщо на контровое освітлення встановити кольоровий світлофільтр, ви отримаєте незвичайне і красиве світіння потрібного кольору навколо волосся і фігури моделі.
7
Експериментуйте з джерелами світла, фонами, реквізитом і настройками зйомки - і в підсумку одержите незвичайні і якісні кадри.