Як вибрати кульовий кран.

Кульовий кран є різновидом трубопровідного кран а. Його замикаючий елемент має сферичну форму. Даний тип запірної арматури вже став застосовуватися для різних умов роботи в трубопроводах, через які здійснюється транспортування природного газу та нафти.
Інструкція
1
При виборі кульового кран а в першу чергу зверніть увагу на країну виробника. Якщо у назву країни присутня помилка, то товар є фальсифікатом. Рекомендується набувати кран и, які зроблені в Італії. Потім подивіться на марку латуні. Найкращою в даний час є латунь марки CW617N. На фальшивці може стояти аналогічний напис, а якість використовуваного матеріалу буде набагато гірше. Такі кран и зазвичай мають низьку вартість і легка вага. Для здешевлення виготовлювачі підроблених кран ов використовують вторинну латунь. Врахуйте, вона може нести загрозу вашому здоров'ю. Вимагайте у продавця сертифікат відповідності на продукцію.
2
Для обважнення корпусу підробленої арматури можуть застосовуватися кулі, виготовлені з трансформаторної сталі. Кран буде важче, але дана сталь буде швидко іржавіти. Він стане не герметичним і просто перестане виконувати свої основні обов'язки. Визначити наявність сталевих частин досить просто. Використовуйте для цієї мети звичайний магніт. Іноді кулю роблять з латуні. В даному випадку просто зверніть увагу на його поверхню. Вона матиме дзеркальний блиск, який виходить шляхом алмазної шліфовки. У латунного кулі поверхня не повинна бути каламутній і шорсткою.
3
Під ручкою кран а обов'язково має бути присутня гайка, за допомогою якої здійснюється регулювання сальникового ущільнювача. Зверніть увагу на білі тефлонові ущільнювачі. Вони повинні добре рухатися відносно штока. В підробки часто встановлюють чорні сальники з гуми. Якщо при використанні кульової арматури з'явиться текти, то гайку потрібно просто підтягти. Вона повинна добре притиснути кільце ущільнення. В підроблених кран ах зустрічаються різні подоби ущільнювачів штока. Вони будуть тримати, але сальники в народних обранців притискають. На роботу кран а в підсумку це ніяк не вплине.