Як встановити драйвер відеокамери.

Драйвер - додаток, який розшифровує алгоритми роботи з обладнанням. Щоб пристрої стабільно працювали, необхідно завантажувати і встановлювати драйвери для всіх складових вашого ПК. Наприклад, для мережевої та звукової карт або принтера. Але є обладнання, устанавливающееся за допомогою додаткових додатків. Для цього в комплект до обладнання додають диски з наборами потрібних програм.
Інструкція
1
Визначте пристрій. Якщо система комп'ютера автоматично не змогла визначити відеокамеру, зайдіть в меню «Пуск», потім натисніть правою кнопкою миші на іконку «Мій комп'ютер», виберіть там пункт «Управління», потім натисніть «Диспетчер пристроїв». У правій верхній частині вікна «Диспетчера пристроїв» з'явиться кнопка можливості оновлення.
2
Якщо пристрій відображається в диспетчері пристроїв як невідоме (знак питання), натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Оновити». Якщо після поновлення пристрій як і раніше не знайдено, перевірте правильність підключення відеокамери до комп'ютера. Бути може, штекер не до кінця увійшов в гніздо, або ви помилково підключили відеокамеру не в те гніздо.
3
Встановіть драйвер відеокамери. Якщо система комп'ютера знайшла драйвер автоматично, то дотримуйтесь командам діалогового вікна і встановлюйте його за допомогою помічника. Якщо ж система не змогла знайти драйвер, завантажте укомплектований з відеокамерою інсталяційний диск, виберіть у меню «Установка» і просто дотримуйтесь командам діалогового вікна. Система може лаятися, що у драйвера немає цифрового підпису, і ви приймаєте рішення про встановлення на свій страх і ризик.
4
Якщо ж диска немає, запустіть автоматичну установку, система комп'ютера повинна сама знайти драйвер в інтернеті. Якщо ж і автоматичний пошук не допоміг, то знайдіть на відеокамері назву моделі та серійний номер і за цими даними шукайте драйвера самостійно в інтернеті на сайті виробника або ж на інших ресурсах. Скачайте інсталяційний файл або ж просто файли драйверів, потім встановіть вручну із зазначенням шляху до файлів драйвера.
5
Приступайте до роботи з пристроєм. Однак якщо не спрацював жоден з перерахованих вище способів, слід звернутися до фахівця.