Як відремонтувати екран телефону.

Дисплей телефону - це індикатор, який відображає графічну або цифрову інформацію. При неполадках з дисплеєм робота зі стільниковим телефоном багаторазово ускладнюється, аж до виходу апарату з ладу.
Інструкція
1
Якщо ви залили дисплей водою, кава і т.д., негайно вимкніть телефон і не включайте до тих пір, поки не будете впевнені в тому, що він остаточно висох. Не забудьте відкрити телефон, вийняти акумулятор і сім-карту і подивитися, чи немає слідів вологи на його внутрішніх поверхнях.
2
Навіть якщо на вигляд все гаразд, залиште телефон у відкритому вигляді на строк не менше доби. Чи не кладіть його на опалювальні прилади і не намагайтеся просушити за допомогою фена, щоб остаточно все не зіпсувати.
3
Вставте назад акумулятор і спробуйте включити телефон. Якщо він в робочому стані, віднесіть його, по можливості, в сервіс для діагностики, так як нерідко після вимушеного «купання» телефони виходять з ладу раз і назавжди.
4
За будь-яких інших пошкодженнях слід спочатку вирішити: чи варто замінювати дисплей, або набагато дешевше буде купити нову модель. Якщо ви вирішили це питання на користь старого телефону , зверніться в магазин запчастин для стільникових телефонів, покажіть зламаний апарат продавцеві, і він вам повідомить, чи є у продажу дисплеї, які підходять для цієї моделі.
5
Придбайте новий дисплей і набір спеціальних викруток, якщо ви вирішили відремонтувати його самостійно, без звернення в сервіс. Але якщо на вашому телефоні сенсорний екран, то вам в будь-якому випадку краще відразу звернутися в майстерню, так як в домашніх умовах полагодити такий апарат неможливо.
6
Вимкніть телефон, вийміть з нього сім-карту і акумулятор. Знайдіть в інтернеті ілюстровану покрокову інструкцію по заміні екран а моделі вашого мобільного апарату і ознайомтеся з нею.
7
Виберіть з комплекту викруток биту, яка б відповідала увазі шліца у винятково, що скріплюють деталі телефону . Вставте її в ручку викрутки і розберіть мобільник, слідуючи керівництву.
8
Вийміть шлейф старого дисплея і акуратно вставте новий. Зберіть телефон. Вставте сім-карту і акумулятор. Увімкніть апарат і перевірте його роботу.