Що робити, коли гальмує відео.

Кожен користувач мережі інтернет стикався з проблемою, коли при перегляді якогось відеоролика він або взагалі не відтворюється, або починає жахливо «гальмуватиме».
В даній ситуації велику роль відіграє ряд факторів. Однак є кілька простих дій, завдяки яким ви зможете нормально переглядати відеоролики в мережі Інтернет.У першу чергу переконайтеся, що швидкість вашого інтернет з'єднання достатня для відтворення потокового відео. Для цього зверніться до вашого інтернет провайдеру, дізнайтеся ваш тариф. Також швидкість можна перевірити за допомогою спеціальних сервісів, яких в інтернеті на сьогоднішній день дуже багато. Нормальний перегляд відеороликів середнього якості можливий при швидкості інтернет з'єднання не менше 512 кб/сек.Далее перевірте актуальність відеодрайвера встановленого на вашому комп'ютері. Це оновлення можна перевірити на офіційному сайті виробника вашої відео-карти.Устаревшіе видеокодеки, також можуть бути причиною «гальмівного» відео. Перевірте на наявність оновлень кодеки, встановлені на вашому комп'ютері. Як варіант можна спробувати встановити кілька кодеків різних проізводітелей.Возможно, що у вас застаріла конфігурація устаткування вашого комп'ютера (слабкий процесор, недостатньо оперативної пам'яті і т.д.). Це також може бути причиною «гальм» під час перегляду. Як правило, це справедливо тільки дляпотоков високої чіткості (720р і 1080р). Якщо у вікні відеоплеєра є можливість вибрати більш низька якість потоку (480p, 360р і 240р), то обов'язково скористайтеся цією можливістю. Швидше за все, це вирішить вашу проблему. У більшості відеопрогравачів меню вибору якості потоку розташовується в правому нижньому кутку. Якщо така можливість відсутня, то необхідно оновити ваше комп'ютерне «залізо». Якщо після вище пророблених маніпуляцій відео все одно продовжує відтворюватися з «гальмами», перевірте ваш ПК на наявність вірусів. Найімовірніше вони завантажують операційну систему вашого комп'ютера, що перешкоджає нормальному перегляду роликів.
Гальмування відео при завантаженні і відтворенні на комп'ютері може бути викликано неполадками в системі або обладнанні. Причиною поганого відтворення відеозаписів є проблеми у функціонуванні встановленого плеєра або кодеків відео.
Інструкція
1
Для поліпшення відтворення відеофайлів встановіть останню версію кодеків. Перейдіть на офіційний сайт пакета K-Lite Codec Pack і завантажте пакет для інсталяції даного програмного забезпечення. При виборі кодеків ви можете зупинити свій вибір на зборці Standart, яка містить всі необхідні файли для комфортного програвання відео в Windows. Запустіть завантажений файл, двічі клікнувши на ньому лівою клавішею миші.
2
Дотримуючись інструкцій на екрані, завершіть установку програм для показу відео, після чого перезавантажте комп'ютер для застосування змін і спробуйте відтворити ваш відеоролик.
3
Причиною проблем в відтворенні відеофайлів можуть стати неполадки в роботі програмного плеєра, встановленого в комп'ютері. Спробуйте відтворити відеозапис за допомогою вбудованого в систему Windows Media Player, клікнувши правою клавішею миші на потрібному ролику і вибравши розділ «Відкрити за допомогою».
4
Крім Windows Media Player, ви можете спробувати інші програми. Наприклад, з пакетом кодеків часто встановлюється Media Player Classic, який також є якісним і стабільним відеоплеєром для системи. Якщо гальмувань відео в інших програмах не виникає, видаліть ваш плеєр через меню «Панель управління» - «Програми» - «Видалення програм», а потім встановіть його заново, скачавши останню версію з офіційного сайту його розробника.
5
При гальмуваннях відео в інтернеті причиною можуть стати неполадки у функціонуванні браузера або плеєра Flash. Запустіть іншу програму для перегляду сторінок в інтернеті на вашому комп'ютері і спробуйте відтворити той же відеоролик. Якщо гальмування спостерігаються і в іншому додатку, спробуйте видалити Flash Player з панелі «Пуск» - «Панель управління» - «Видалення програм», а потім завантажити нову версію програвача з офіційного сайту Adobe.
6
Якщо вироблені операції не допомогли, цілком ймовірно, що проблеми з показом відео виникають через самих проблем з відеофайлом. Якщо якийсь конкретний файл відтворюється погано, спробуйте запустити його на іншому комп'ютері або завантажити його з іншого інтернет-ресурсу за наявності такої можливості. Цілком ймовірно, що відеофайл був пошкоджений в процесі копіювання або скачування з інтернету.
7
Якщо після всіх вищевказаних операцій підняти швидкість відтворення не виходить і при цьому продуктивність самої операційної системи Windows значно впала, неполадки в відтворенні можуть виникати як через проблеми з програмним забезпеченням комп'ютера, так і з його апаратної складової. Щоб встановити причину падіння продуктивності, проконсультуйтеся з фахівцем або віддайте комп'ютер на діагностику в будь сервісний центр, щоб виявити несправність.
Зверніть увагу
Гальмування відео в інтернеті також викликається через маленьку швидкості інтернет-з'єднання, що може бути викликано профілактичними роботами на стороні провайдера або тарифними обмеженнями.