Як малювати курчати.

Щоб намалювати маленького незграбного курчати , вам не потрібно багато часу і складних схем для виконання роботи. Зате ви можете поекспериментувати з технікою виконання цього малюнка.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу, простий олівець і гумку. Перед початком роботи знайдіть в інтернеті зображення пташенят курки, зверніть увагу на їх характерні деталі - невеликі крильця, будова лап і дзьоба. Розташуйте аркуш паперу вертикально або горизонтально. Продумайте, в якій позі буде намальований пташеня. Почніть виконувати начерк простим олівцем.
2
Для початку намалюйте тулуб у вигляді невеликого кола. Якщо рівне коло у вас не виходить - нічого страшного, все-таки тіло курчати не ідеально кулясте. Потім намалюйте коло поменше - голову пташеня, так, щоб він перетинався з головним кругом. До малюнку цього кола ті ж самі вимоги. Намітьте напрям лап птиці.
3
Додайте деталі - маленькі вічка, дзьоб, намітьте невеликі крила і прорисуйте лапи. На лапках курчати три пальці розташовані спереду, а один маленький - з боку «п'яти». Якщо ви малюєте голову прямо, в анфас, то для зручності розташування очей і дзьоба проведіть вертикальну серединну лінію і потім намітьте горизонтальні лінії очей і дзьоба. Потім уточніть ці деталі. Не забудьте до зображення тулуба додати маленький трикутний хвостик.
4
Відкоректуйте контури і деталі тіла пташеня. Придумайте і намалюйте фон, який оточує курчати (галявинка, курник і т.д.). Намітьте тінь власну і падаючу від об'єкта. Виберіть матеріали для роботи в кольорі. Змішана техніка передбачає використання двох і більше матеріалів - фарби і олівці, крейда і фломастери, олівці і пластилін (їм теж можна малювати) та інше.
5
Заповнювати картинку кольором починайте з фону, поступово переходячи до тіла, виконуючи його заливку (в основі - жовтий і оранжевий кольори). Потім починайте опрацьовувати деталі і перехід від тіні до світла. Наприкінці виділіть перший план малюнка, використовуйте за бажанням обведення, з її допомогою можна підкреслити пушок курчати .