Як зшити балдахін. Як пошити дитячий балдахін.

Багато молодих мам прикрашають ліжечко малюка балдахіном. Деяким діткам під ним затишніше і спокійніше, ніж на відкритій ліжку. Полог над постельці також утримує пил і захищає дитину від мух і комарів. Зшити балдахін можна своїми руками - ця робота принесе вам задоволення.
Вам знадобиться
  • Відріз тюлю або органзи
  • Штатив для балдахіна або гардина
  • Тасьма їх мережива або тканини
Інструкція
1
Підберіть основний матеріал для шиття балдахіна. Над дитячим ліжечком вішайте полог з прозорої тканини, таких як тюль або органза. Красиво оформлена, фактурна тканина дозволить заощадити час і матеріали для декоративного оформлення дитячого балдахіна.
2
Розрахуйте необхідний розмір основного матеріалу. Це буде залежати від способу кріплення балдахіна над ліжечком. • Балдахін кріпиться біля узголів'я ліжка, граючи лише роль «даху» і для краси. Для такого полога звичайно досить відрізу тканини довжиною в 2, 5 метра і шириною в 1, 5 метрів. • Штатив балдахіна стоїть посередині ліжка, і полог закриває її повністю. Кількість необхідного матеріалу в цьому випадку буде залежати від довжини і висоти ліжечка. • Можна встановити на стіні (над постіллю малюка) гардину для штор, довжина якої дорівнює довжині ліжка. Гардина буде відступати від стіни сантиметрів на 10-15. Розміри укріпленої на неї завіси підберіть з урахуванням довжини ліжка і розташування гардини.
3
Зробіть викрійку двох частин дитячого балдахіна з закруглением нагорі. Зшити балдахін можна в такій послідовності: • З'єднайте задню і верхню частини. • Двічі подверніте верхню частину і підшийте так, щоб утворилася кулиска для кріплення балдахіна до штатива. • Залиште для краси над куліской красиву «коронку» висотою близько 5-10 сантиметрів. • обробіть шви балдахіна і займіться декоративними елементами.
4
Обробити краю балдахіна мереживний тасьмою. Можна зробити оборку з тієї ж тканини, яка використовувалася для шиття бамперів і комплекту дитячої постільної білизни. Це можна зробити, якщо всі ви змайстрували своїми руками. Якщо як балдахіна над дитячим ліжком ви вибрали завісь на гардин, то обробіть шви і також пришийте по периметру красиві оборки. Таку фіранку можна задрапірувати на свій смак.
Корисна порада
Якщо в своїй основі балдахін виконаний з однотонного матеріалу, можна використовувати для його прикраси різні наклейки для тканини. Це можуть бути метелики, квіти і забавні звірятка. Тільки не перестарайтеся з оформленням! Балдахін повинен допомагати вашому чаду спокійно і міцно заснути, а не відволікати на себе його увагу кричущої забарвленням і яскравими картинками.