Як перевірити міжмережевий екран.

Міжмережевий екран , або firewall, призначений для контролю за роботою програм в мережі і для захисту операційної системи і даних користувача від зовнішніх атак. Програм з подібними функціями чимало, і вони не завжди ефективні. Щоб перевірити якість роботи вашого мережевого екран а, скористайтеся програмою 2ip Firewall Tester.
Інструкція
1
Знайдіть за допомогою пошукової системи посилання на скачування утиліти 2ip Firewall Tester. Перевірте завантажені файли антивірусною програмою і запустіть додаток. Як правило, програму потрібно встановити на жорсткий диск комп'ютера. Після чого на робочому столі з'явиться ярлик, за допомогою якого можна її запустити.
2
Вікно програми досить просте і містить рядок виведення повідомлень і дві кнопки Help і Test. Переконайтеся, що на вашому комп'ютері є доступ в інтернет і натисніть на кнопку Test. Утиліта справить спробу зв'язку із зовнішнім сервером. Якщо з'єднання буде встановлено (про що виникне повідомлення червоними літерами), значить ваш firewall неефективний. Також варто відзначити, що більшість подібного програмного забезпечення встановлюється за умовчанням з англомовним інтерфейсом. Щоб змінити на російську мову, зайдіть у налаштування програми. Не забудьте зберегти всі зміни, які були вироблені в програмі.
3
Якщо з'єднання встановити не вдалося, а програма міжмережевого екран а видала запит на вирішення даного з'єднання, значить firewall працює. Дозвольте провести одноразове з'єднання. Для більш складною перевірки firewall перейменуйте файл запуску утиліти 2ip Firewall Tester в ім'я програми, доступ якої в інтернет завідомо дозволений. Наприклад, Internet Explorer. Для цього назвіть утиліту ім'ям iexplore.exe, знову запустіть і натисніть на кнопку Test. Якщо з'єднання буде встановлено, значить ваш міжмережевий екран має досить низький рівень захисту.
4
Якщо ж з'єднання не буде встановлено, значить ваша програма міжмережевого екран а виконує свої функції на п'ять балів. Ви можете спокійно бродити по сайтах в інтернеті, тому що ваш персональний комп'ютер надійно захищений від різних загроз. Як правило, подібне програмне забезпечення має гнучкі налаштування в системі.