Як встановлювати ксенон на "Пріору". Як встановити ксенон на Пріор.

Для того щоб встановити ксенонове світло на «Пріору», виберіть найбільш підходящий для вас комплект ламп. Щоб світло було яскравіше і ближче до білого, орієнтуйтеся на колірну температуру 5000 К. Підготуйте все необхідне до встановлення.
Інструкція
1
Начините з демонтажу фар. Відкрийте капот, потім відкрутіть гвинт кріплення фари. Отщелкніте довгою викруткою, натиснувши вниз, два фіксатора корпусу фари, потім вийміть її з настановного гнізда. Від корпусу фари від'єднайте всі дроти. Від'єднайте велику клему плоскою маленької викруткою. Для цього вставте її з боку проводу в невеликий проріз на клеми і надіньте на край ручки. Притискайте при цьому викрутку до дроту. Намагайтеся не пошкодити пластмасову засувку, знімаючи акуратно клему. Сигнал відкриття засувки - це підняття перед клеммой наконечника.
2
Оберіть місце для кріплення блоку розпалу на кузові авто під корпусом фари для того закріплення блоку. Отвори для кріпильних гвинтів вже маються в рекомендованому місці. Виконайте кріплення блоку так, щоб при установці корпусу в металевий відбійник бампера блок не впирався.
3
Знайдіть всередині кришки чотири дроти, які подають харчування на зняті стандартні лампи. Слід звернути увагу на те, що коричневі дроти - негативні, а білі - позитивні. Майте на увазі, що ксенонові лампи можуть мати інше забарвлення проводів, де чорний - позитивний, синій - негативний. Згідно полярності підключіть клеми, ксенонову лампу поставте на штатне місце, а замет затисніть засувкою. Закрийте кришку так, щоб не пережимати дроти. З'єднайте клеми з блоком розпалу.
4
Повторіть всі описані операції стосовно до другої фарі, встановіть їх в ніші. Перевірте їх працездатність, підключивши клеми живлення. Закріпіть фари в тому випадку, якщо перевірка покаже правильність установки. При установці фар стежте, щоб корпус потрапив строго в настановні пази. Далі, після стикування напрямних, натиснете на фару в напрямку салону так, щоб з'явився характерний клацання, який свідчить про закриття засувок. Закрийте капот тільки після того, як затягніть гвинт кріплення.
Спектр світла ксенонових ламп наближений до денного, тому такі фари краще освітлюють дорогу. Але будьте уважні - за чинним законодавством, ставити ксенонові лампи можна тільки на машини з регулятором світла фар.
Інструкція
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vxKiPfELn6c