Як влаштуватися на роботу без вищої освіти.

Наявність вищої навчання найчастіше має вирішальне значення при виборі кандидата. Не завжди у претендентів є диплом. В цьому випадку влаштуватися на роботу без вищої навчання можливо, але спочатку потрібно визначити для себе ряд проблем, які належить усунути.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте себе невпевнено від того, що не маєте вищої навчання , відкиньте свої сумніви в успіху. Озирніться навколо, перестаньте обмежувати себе в пошуку. Знайдіть свою мотивацію, проставте цілі і почніть до них рухатися. Якщо ви боїтеся поміняти роботу тільки тому, що у вас немає диплома, але є відчуття того, що нинішня діяльність зовсім не підходить, зізнайтеся собі в цьому. Поставте конкретну кінцеву мету, визначте шляхи для її досягнення і зробіть перший крок до своєї мрії. Поміняти професію ніколи не пізно. Наприклад, у вашому районі немає квіткового магазину, а ви не знаєте теоретичні основи ведення роздрібної торгівлі. Розділіть процес створення торгової точки на етапи: реєстрація підприємства, закупівля обладнання, набір персоналу і т.д. Почитайте літературу, порадьтеся з рідними. Так, невеликими кроками почніть свій новий шлях.
2
Якщо вас долають побоювання, що без вищої навчання не вийде зробити кар'єрний ріст, забудьте про них. Почніть працювати в тій області, яка вам до душі. Багато людей стають професіоналами своєї справи, починаючи кар'єру з найнижчих щаблів. Наприклад, якщо вам подобається журналістика, починайте писати на різні теми в газети, шукайте замовників в інтернеті для розміщення свого матеріалу на сайтах. Не чекайте, поки з'явиться диплом про закінчення факультету журналістики. Відточуйте майстерність і попутно заводите корисні знайомства в даній області.
3
Ви думаєте, що роботодавці не будуть розглядати вашу кандидатуру, якщо в резюме не заповнена графа про вищу освіту? В такому випадку, в розділі «досвід роботи» опишіть його так, щоб стало ясно - ви витратили роки на придбання потрібних навичок, а не на заучування конспектів. А також вкажіть в графі «особисті якості» той факт, що вас переповнює ентузіазм з приводу майбутньої роботи. Поєднання досвіду і прагнень до вдосконалення навичок дають набагато більший ефект, ніж просто наявність диплома про вищу освіту.