Як встановлюють антену в домашніх умовах. Як зробити крісло з алюмінієвої банки.

Трапляється, що телевізійний приймач показує картинку вкрай нечітко. Причина криється в непевному прийомі сигналу. У більшості випадків проблема вирішується за допомогою нової антени.
Інструкція
1
Замовте підключення до телебачення стандарту DTV або попросіть купон у знайомих або друзів, якщо це буде потрібно. У нашій країні зазвичай вдається уникнути даної процедури.
2
Знайдіть дві алюмінієві банки об'ємом 0,5 літра. Можете використовувати ємність з-під пива чи квасу. Бажано вимити банки. Вони ідеально підійдуть для перехоплення сигналу в діапазоні від 300 МГц до 3 ГГц. Головне - з'єднайте їх правильним чином.
3
Відріжте приблизно одну третю частину від кожної банки - їх буде достатньо для гарного сигналу. У теж час, ви можете використовувати банки цілком, якщо не хочете зайвих складнощів. Пробуйте.
4
Прив'яжіть до кожній банці провід. Його можна прикрутити оголеною частиною до ключа банки. Проблема приєднання кабелю до банків буде полягати в тому, що ключ у банок дуже легко відривається. Тому обмотайте проводом шуруп і вкрутіть його в банку або виконайте в банку отвір. Довжина кабелю при цьому повинна бути більше 3 метрів. Краще всього використовувати спеціальний телевізійний кабель. Зріжте з нього м'яку оболонку і очистіть від екранує обплетення і захисного шару.
5
Знайдіть трубку з пластику або щільного картону. У неї встановіть банки так, щоб вони щільно трималися. В крайньому випадку, банки можна приклеїти. У середині трубки зробіть отвір, куди пропустіть дроти, під'єднані до банків. Банки також можна приєднати до вішалки для одягу або палиці. Головне - щоб вони знаходилися на одній лінії. Відстань між банками обчисліть на досвіді. Тут все залежить від розміру банок і від віддаленості від телевізійного передавача.
6
Підключіть дроти до конектора для антени. Слідкуйте за тим, щоб провід обплетення не потрапив в місце підключення - це різко погіршить рівень сигналу. Антена готова, тепер потрібно встановити її так, щоб сигнал був якомога сильніше. Антенний штекер підключіть до телевізійного приймача.