Як створити свою біографію.

При влаштуванні на роботу, підвищенні кваліфікації часто потрібно автобіографія. Необхідно скласти її грамотно і коректно, не заповнюючи непотрібними фактами, а й надавши всі важливі відомості.
Інструкція
1
Починайте писати авто біографію з вказівки прізвища, імені, по батькові в називному відмінку. Вкажіть дату народження та місце проживання, сімейний стан і кількість дітей, їх вік.
2
Далі, в залежності від цілей написання документа, вкажіть освіту. Краще почати зі спеціального, при цьому вказуйте назву навчального закладу, роки навчання і отриману спеціальність. Додайте отриману первинну спеціалізацію, повідомте, які курси ви проходили для підвищення кваліфікації, вдосконалення своїх умінь; які семінари, тренінги відвідували. Обов'язково називайте рік їх проходження.
3
У наступному пункті вашої біографії опишіть досвід роботи. Побудуйте список в хронологічному порядку, починаючи з самого першого місця трудової діяльності, з перерахуванням всіх наступних. Вказуйте посаду, виконувані обов'язки, рік прийому. Напишіть інформацію про підвищеннях по службі, подяках, зміні спеціальності. Якщо крім основної роботи у вас була робота за сумісництвом (наприклад, ви викладали або читали лекції), вкажіть і цю інформацію. В кінці біографії додайте загальний стаж роботи.
4
Якщо ви є випускником вузу, перерахуйте ваші наукові роботи, відзначте участь в студентських конференціях із зазначенням дати і місця їх проведення.
5
Врахуйте, що ваша біографія повинна відповідати цілям, поставленим в процесі її написання. Якщо ви улаштовуєтеся на роботу, детально розпишіть ваш трудовий стаж, а також посадові обов'язки та участь в різних семінарах і курсах, які сприяли підвищенню кваліфікації - саме для тієї посади, здобувачем якої ви є.
6
Оформіть авто біографію в друкованому варіанті, на аркушах формату А4, кеглем не менше 12 п., Дотримуючись послідовність пунктів. Обсяг даного документа повинен становити 1-2 листа.