Як скласти пропозицію за ціною.

Відомим є факт, що дві пропозиції по ціною , складені менеджерами з двох різних організацій, можуть отримати абсолютно протилежну віддачу. Тому мистецтво написання цінової пропозиції є одним з основних складових вашого комерційного успіху.
Інструкція
1
Добре обміркуйте, які саме товари чи послуги можуть знадобитися адресату. У вашому ціновій пропозиції ви повинні максимально прорахувати фінансові можливості замовника, а отже, і передбачувані розміри знижки (на випадок якщо клієнт поцікавиться цим аспектом), а також способи оплати товару або послуги. Кращі менеджери з продажу радять уявити себе на місці потенційного клієнта - чому саме ваша ціна і умови повинні зацікавити його? Дозвольте адресату цінової пропозиції відчути, що ви розумієте його можливі труднощі і відмінно уявляєте спосіб їх вирішення.
2
Запам'ятайте основне - ваше цінове пропозиція повинно містити щось зовсім унікальне - те, що не зможуть запропонувати ваші конкуренти. Це допоможе залучити до нього додаткову увагу. Таким фактором може стати знижка при замовленні великих обсягів продукції або більш зручний спосіб оплати, ніж був запропонований іншими організаціями.
3
Вживайте в ціновій пропозиції займенник «ви» частіше, ніж «ми». Цей психологічний прийом допоможе клієнту відчути, що він практично вже є володарем товару або послуги, дозволить відчути свою винятковість від отримання знижки.
4
Обмовите конкретні терміни, протягом яких буде діяти ваше цінове пропозиція. Дослідження показують, що мозок сприймає інформацію як керівництво до дії тільки протягом перших 72 годин. Потім нова інформація витісняє стару, і ймовірність повернення до вашої пропозиції по ціною значно знижується.
5
Цінове пропозиція не повинно залишати жодної неясності з приводу того, що потрібно від клієнта. Вкажіть ваші контакти, за якими адресат зможе з вами зв'язатися.