Як зшити портфель. зшити портфель шкіри.

Портфель - відмінне доповнення до ділового костюму. В нього помістяться папка з документами, журнали і багато іншого. Зшити елегантний жіночий портфель цілком у ваших силах. Робота не займе багато часу. Для цього підійде будь щільний матеріал, але найкраще шити портфель з натуральної або штучної шкіри.
Вам знадобиться
 • - листи формату А4 або журнали;
 • - шкіра;
 • - синтепон;
 • - тканина для підкладки;
 • - люверси;
 • - карабіни;
 • - шкіряні або замшеві смужки для обробки;
 • - пряжка;
 • - люверси;
 • - ручка;
 • - шевський ніж;
 • - ножиці;
 • - швейна машинка, нитки, голки;
 • - папір або картон формату А4.
Інструкція
1
Основні деталі портфеля мають прямокутну форму, тому кроїти їх можна прямо на шкірі. Основне призначення портфеля - зберігати в цілості й схоронності ділові папери, тому розміри повинні бути ніяк не менше аркуша А4. Оптимальний варіант - розрізати 2 непотрібні папки для паперів. Від однієї взяти передню і задню стінки, вони однакові за розміром. Від другої відріжте передню стінку і скруглите вугілля, прилеглі до однієї з довгих сторін. Це буде викрійка клапана. Але можна все це накреслити і на міліметрівці.
2
Покладіть шматок шкіри виворітного стороною вгору. Накладіть на нього деталі, щоб довгі сторони викрійок були паралельні один одному, а відстань між ними становила 6-10 см. Короткі краю всіх трьох деталей є ніби продовженням один одного. Обведіть викрійку. Креслити краще кульковою ручкою, а кроїти - шевським ножем по металевій лінійці.
3
За шкіряній заготівлі викроїте деталі підкладки і утеплювача. Синтепон потрібен для того, щоб портфель мав бодай невелику жорсткість. Його можна з успіхом замінити, наприклад, тонким парапленом. Підкладку можна зробити з шовку, фланелі або каландрірованного капрону. Змітайте утеплювач з підкладкою і настьогайте. Можна скористатися і готової стеганой тканиною на синтепоні, вона іноді попадається в магазинах.
4
Складіть шкіряну деталь і підкладку виворітними сторонами один до одного і пристрочите по краях. Обробіть бічні краю. Для цього можна використовувати, наприклад, смужки замші або шкіри контрастного кольору або в тон. Підійде і щільна тасьма. Смужки складіть вдвічі і пристрочите до бічних зрізах заготовки.
5
Зробіть смужку для застібки. Накресліть і виріжте зі шкіри смужку довжиною 60-70 см, ширина її становить 10-12 см. У кожному разі смужка повинна бути трохи довше заготовки, оскільки вона охоплює весь портфель і трохи виступає за клапан Складіть смужку навпіл і склейте або сострочіть. Можна зробити смужку і з двох частин. Короткі краю заготовки розділіть навпіл, намітьте середню лінію і пришити до неї смужку для застібки. Залиште вільним шматок в 5-6 на передній частині сумки - там будуть отвори або петля для пряжки.
6
До виступаючому з боку клапана кінця смужки пришийте пряжку. Петлю для неї пристрочите до краю смужки на передній частині сумки. Пряжка може бути будь-хто. Якщо вона з штирьком, то в другому кінці смужки зробіть отвори. Пряжку з металевими деталями зміцните люверсами, для пластмасової це необов'язково.
7
Викроїте бічні частини. Вони являють собою прямокутники, довжина яких дорівнює висоті бічної частини, а ширина - тому відстані, яку було у вас між деталями викрійки. Бічні частини теж можна зміцнити підкладкою з синтепоном, за умови, що ваша машинка візьме тканину такої товщини. Пришийте боковини на відведені для них місця.
8
Обшийте тасьмою або смужками замші залишилися шви. Прикріпіть ручку. Це може бути, наприклад, ремінь від відповідної за кольором старої сумки. Але ручку можна і зшити, вирізавши смужку шкіри відповідної довжини і склавши її навпіл. Способи кріплення теж можуть бути різними. Можна ремено просто пришити до бічних сторонах кришки. Але можна зробити його і на маленьких карабінах. Тоді до кришки пришиваються металеві або шкіряні петлі, які, як і пряжка, зміцнюються люверсами. Ручку можна і сплести, наприклад, зі шкіряних шнурів.
Авоська - це не привіт з радянського минулого, а сучасний модний аксесуар. Тим більше, що її необов'язково купувати. Ви легко можете пошити собі ту модель, яку дуже хочете. Буквально один вечір - і ваша авоська готова.
Вам знадобиться
 • - тканина;
 • - ножиці;
 • - нитки;
 • - аплікації;
 • - підкладка.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку. Найбільший плюс авоськи в тому, що форма її проста до неподобства. За основу легко підійде середнього розміру пакет-майка. Рівне його розправте, щоб він прийняв форму квадрата з ручками. Розкладіть його на тканини, приколіть швейними голками. Потім зробіть розмітку по тканині дрібному або звичайним шматочком мила. Не забудьте про припуски на шви, тобто від країв пакета відкладіть ще пару сантиметрів.
2
розкроєного шматків тканини вам знадобиться 4 шт. Дві на зовнішню частину авоськи, дві на підкладку. Зовнішня частина повинна бути трохи більше по краях, щоб їх потім легко можна було закласти всередину. Змітайте частини між собою з виворітного боку, залишивши вільними бокові шви. Тепер можна зшивати їх разом на машинці. Обробіть бічні шви. Найкраще для авоськи підійде білизняний шов. Це такий спосіб пристрочування, коли дві складені разом деталі повинні бути виворітними сторонами всередину (єдиний виняток у всій моделі). Зшиваєте, потім приутюживают. Це допомагає припуску виявитися всередині шва. І ще раз робите одну строчку. Залиште невеликий простір, щоб можна було вивернути сумку назовні.
3
Після того як виверне всю сумку на лицьову сторону, закладіть залишився отвір. Беріться за обробку ручок. Складіть їх по відношенню один до одного навпіл і зшийте зигзагом.
4
Тепер можна займатися декором. Пришийте до вашої авосьці який-небудь нехитрий бантик. Або прикрасьте її перекладної аплікацією. З такою авоською буде дуже приємно сходити в магазин і не брати поліетиленові пакети.
Корисна порада
Для виготовлення авоськи ви можете взяти абсолютно будь-яку тканину. В деяких випадках таким чином можна навіть вдихнути нове життя в старі джинси. Їх легко можна перетворити в оригінальну сумку з кишенями. Також при виготовленні авоськи можна використовувати абсолютно будь-які засоби декору - камені, пір'я, стрази, стрічки.