Як поповнити рахунок за інтернет карткою.

В умовах дефіциту часу людям все частіше доводиться оплачувати послуги, не виходячи з дому. Це зручно, потрібно всього лише знати, де і як поповнити рахунок за інтернет за допомогою банківської карти.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.skoroplat.ru/?gclid=COiA2vrF1KwCFUK9zAodOToxrQ#8 і виберіть свого провайдера інтернет а. Потім заповніть контактні дані у відповідних рядках: номер договору, телефонний номер і код міста, а також суму платежу. Не забудьте поставити галочку про свою згоду з умовами перекладу грошей і своєму інформуванні про розмір коміссіі.Далее на наступній сторінці система запросить дані вашої банківської карти: її вид (кредитна, дебетова), Мастеркард, Маестро або Віза, ім'я власника картки латиницею, номер карти і термін її дії, а також СVV код (він вказаний на зворотному боці). Після цього підтвердіть оплату. Якщо при оформленні картки в банку ви підключили послугу «інтернет банк», перевірте факт оплати в списку проведених платежів.
2
У разі якщо інтернет -банк підключений на ваш рахунок , ви можете оплатити та без допомоги електронних терміналів. Зайдіть в свій особистий кабінет на сайті банку та ознайомтесь з переліком послуг, які там надані. Якщо використовуваний вами провайдер інтернет а значиться в списку, виберіть його і здійсните платіж за допомогою підказок.
3
Багато операторів мобільного зв'язку пропонують послуги користування інтернет ом. Якщо ви використовуєте мобільний інтернет, зайдіть на сайт обраної вами компанії. Зареєструйтесь в особистому кабінеті та перегляньте порядком оплати інтернет а за допомогою банківської карти. Ви можете поповнити свій рахунок не тільки за послуги інтернет а, а й за мобільний зв'язок.
4
Поповнити рахунок за інтернет з допомогою картки можна в терміналах, які розташовуються в торгових точках, відділеннях банків або просто на вулиці. Для цього виберіть в меню «Оплатити послуги інтернет а» і назву свого провайдера. Дотримуйтесь підказок - система запросить номер договору на послуги інтернет а і мобільного телефону. Зверніть увагу, що в деяких системах встановлена комісія за яку вони надають послугу.