Як підсвітити стеля. Як зробити неоновий стелю.

Освітлення, в більшості випадків, визначає загальний дизайн приміщення. Освітлення часто поділяють на функціональне та декоративне. Великою популярністю в даний час користуються точкові світильники. З їх допомогою можна перетворити в реальність практично будь-який задум.
Інструкція
1
Для натяжної стелі не існує спеціальних світильників. Підходять практично всі світлові прилади. Врахуйте, існує обмеження за потужністю. Галогенні лампи повинні бути не більше 35 Вт, а лампи розжарювання - не більше 60 Вт. Варто відзначити, у лампи повинно обов'язково мати захисне покриття. В іншому випадку, вона буде сильно підсвічуватися зсередини натяжної стелі. Для того щоб отримати освітлення кімнати з рівною інтенсивністю і хорошою рівномірністю, необхідно розрахувати потрібну кількість освітлювальних точок. Врахуйте, вам доведеться зіткнутися зі збільшеним витратою електроенергії.
2
Найкраще створювати декілька освітлюваних зон в приміщенні. Обов'язково має бути присутнім загальне освітлення. Для цієї мети можна використовувати різні стельові світильники. Необхідні місця підсвітите додатковими точковими світильниками, торшерами або бра. Не рекомендується на натяжній стелі розміщувати багато точкових світильників. В іншому випадку, він буде «тиснути». Геометричні форми його будуть порушені. Освітлення для декору ви можете розрахувати, виходячи з дизайну приміщення. Саме освітлення буде створювати особливу атмосферу. Досить часто люди використовують галогенні точкові світильники, які мають елементи декору або скло. У підсумку, буде створено освітлення високої контрастності.
3
Правильно розмістіть прилади освітлення. Невелика кімната може стати при правильному освітленні набагато просторіше. Вузьку же можна легко розширити. Підсвічений дальній куточок буде здаватися дуже привабливим.
4
Для спальні найкраще підходить приглушений неяскраве світло. Саме тому краще не використовувати яскраво виражені джерела світла. Даний ефект можна отримати від люстр з абажурами з тканини. Також ви можете встановити плафон з непрозорого скла. Найкращим варіантом є традиційна люстра, яка спрямовує свій світловий потік в стеля . Її необхідно розташувати в центрі приміщення.