Як поєднати кілька фотографій.

Якщо у вас хоча б іноді виникало бажання поєднати дві різних фотографії з різними фонами, але ви не знали, як це зробити - на допомогу прийде універсальний графічний редактор Adobe Photoshop. За допомогою Фотошопа ви можете виготовити красивий і оригінальний колаж або фотомонтаж, вмістивши в одному файлі дві або більше фотографій і зробивши плавні переходи між фонами. У цій статті ми розповімо, як поєднати дві фотографії в один загальний колаж.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте дві фотографії, з яких ви хочете зробити колаж. На кожній з фотографій зніміть закріплення бекграунду - продублюйте шар або просто перетягніть піктограму замка біля зображення шару в корзину.
2
Виберіть, яка з фотографій буде основою, і перетягніть на неї друге фото за допомогою курсору.
3
Припустимо, зображення на перенесеному фото повинно бути трохи менше зображення основного фото, і розташовуватися повинно в лівій частині колажу. Клікніть на шар з перенесеним зображенням і зайдіть в меню Edit, вибравши Free Transform. Зменшіть фотографію і перенесіть її в потрібну область фонового фото, не відпускаючи клавіші Shift для збереження пропорцій. Перемістивши фотографію, натисніть Enter.
4
Після цього виберіть на панелі інструментів в панелі шарів функцію додавання векторної маски, встановіть на палітрі чорний колір як основний, а білий - як допоміжний, і за допомогою розсіяною м'якої кисті зафарбуйте (зробіть невидимими) ті області фону навколо об'єкта на вставленої фотографії, які вам не потрібні.
5
Продовжуйте акуратно видаляти фон, а на більш дрібних елементах малюнка зменшуйте розмір кисті або міняйте її фактуру. Кисть типу airbrush допоможе зробити перехід між фотографіями більш плавним і непомітним.
6
Якщо ви ненароком зітрете потрібний фрагмент фотографії, змініть колір з чорного на білий і пройдіться в режимі маски пензлем по віддаленій області - малюнок повернеться.
7
Після того, як видалення зайвого фону буде закінчено, вийдіть з режиму векторної маски шару. Об'єднайте всі шари (Flatten Image), а попередньо, якщо це необхідно, зробіть корекцію кольору і відредагуйте яскравість і насиченість відтінків для обох фотографій.