Як збільшити швидкість підключення до мережі. програма для збільшення підключень по мережі.

При роботі в мережі незалежно від поставленого завдання, будь то завантаження браузера або веб-серфінг, необхідно досягнення настільки швидкої швидкості підключення до мережі , наскільки це можливо. Це здійсненно за допомогою декількох простих способів.
Інструкція
1
Швидкість підключення до мережі залежить від завантаженості вашого каналу доступу до мережі , каналу доступу постачальника послуги інтернету, а також від вашого тарифного плану. Для максимального збільшення швидкості ви можете змінити тарифний план в бік більш швидкісного. Перевірте список пропозицій провайдера, з яким у вас укладений договір, а також пропозиції інших компаній, що надають дану послугу. У випадку, якщо цей спосіб вам не підходить, переходьте до наступного кроку.
2
Для регулювання завантаження вашого каналу доступу до мережі необхідно оптимізувати його, налаштувавши таким чином, щоб максимально можливу кількість швидкості було віддано на вирішення тих завдань, які мають найбільш високий пріоритет. Для підвищення швидкості веб-серфінгу відключіть ті програми, які не є пріоритетними, але завантажують канал доступу до мережі . До них відносяться менеджери завантажень, торрент-клієнти, а також програми, скачують поновлення. Вимкніть їх, закривши як ті програми, які містяться на панелі провідника, так і знаходяться в треї. Проконтролюйте їх відключення за допомогою диспетчера задач.
3
При завантаженні файлу з використанням менеджера завантажень надайте завантаженнях найвищий пріоритет, після чого відключіть всі сторонні програми, викладені в попередньому кроці. Не використовуйте браузер до завершення завантаження. Крім цього, рекомендується налаштувати максимальну кількість одночасних завантажень рівним одній.
4
При роботі з торрент-клієнтом мінімізуйте швидкість віддачі, виставивши її рівною одному кілобітах в секунду. Крім цього, надайте завантаженнях максимальний пріоритет і зніміть з них обмеження по швидкості, якщо воно виставлено. До завершення завантаження не запускайте сторонні додатки, що використовують інтернет.