Як наносити фасадну фарбу. Як правильно наносити фарбу фасад відео.

Фасад будь-якої будівлі постійно піддається впливу атмосферних опадів, дощу, снігу, а також витримує високі і низькі температури, ультрафіолетове випромінювання, тому фарба, яка наноситься на зовнішню його сторону, повинна бути максимально стійкою. Ринок лакофарбової продукції пропонує стійкі фасадні фарби для зовнішніх робіт. Способи їх нанесення залежать від марки фарби.
Вам знадобиться
 • - кисть;
 • - валик;
 • - краскопульт;
 • - розчинник;
 • - уайт-спірит;
 • - шпатель;
 • - оліфа;
 • - грунтовка.
Інструкція
1
Перед нанесенням будь-якої фарби підготуйте поверхню. Якщо фасад був раніше забарвлений, видаліть все старе покриття за допомогою шліфувальної машинки або хімічної змивки. При необхідності вирівнювання поверхні, нанесіть шпаклівку. Дайте їй час просохнути. Покрийте поверхню всього фасаду оліфою або ґрунтовкою.
2
Якщо ви збираєтеся наносити на зовнішню частину фасаду водно-дисперсійні фарбу , в основі якої полімерні зв'язуючі речовини, антисептики, пластифікатори, а також загусники й антикорозійні добавки, наносите її за допомогою великої кисті або валика. Фарба має густий склад, тому наносити її за допомогою фарбопульта неможливо. Будь-яку водно-дисперсійні фарбу ви можете наносити на суху поверхню або зволожену для зменшення витрати фарби.
3
Фасадні емалі представлені в сфері торгівлі в широкому асортименті, масляні, алкідні, епоксидні, поліакрилові, кремнійорганічні. Будь-яку емаль ви можете наносити за допомогою фарбопульта. Якщо фарба дуже густа, розбавте її до потрібної консистенції за допомогою розчинника або уайт-спіриту.
4
Олійні фарби наносите на дерев'яні фасади. Фарба може випускатися у двох видах - в готовому до вживання і густотертой пастообразном. За допомогою пастообразной фарби ви можете проводити реставраційні роботи. Закладіть за допомогою шпателя всі нерівності на поверхні, а потім розбавте фарбу розчинником 646 до потрібної густоти і нанесіть за допомогою кисті, валика або фарбопульта на фасад.
5
Силікатні фарби наносите на знежирену, повністю очищену від старої фарби поверхню. Дані види фарби можна наносити на фасад тільки в теплу суху погоду. При висиханні фасад буде надійно захищений від впливу атмосферних опадів і УФ випромінювання.
6
Силіконові фасадні фарби наносите на поверхню за допомогою кисті або валика, так як фарба має досить в'язкий склад, який надійно захищає поверхню протягом декількох років. Всі силіконові фарби виготовлені на основі смол, утворюють плівку без поверхневого натягу, тому наносяться на шпаклівку або на обштукатурену поверхню.
Сучасні фасадні фарби надають оштукатуреним і бетонних поверхнях привабливий вигляд, який зберігається на довгі роки. А поряд з декоративними якостями, даний матеріал забезпечує зовнішнім підстав захист від руйнівних атмосферних впливів.
Вам знадобиться
 • - фасадна фарба;
 • - грунтовка;
 • - дерев'яний брусок;
 • - малярський валик;
 • - кисть;
 • - шпаклівка;
 • - шпатель;
 • - крейдяна бовтанка.
Інструкція
1
Якщо на поверхні, яка потребує фарбування, вже є лакофарбове покриття, переконайтеся в тому, що воно не потріскалося, а новий шар фарби не розчинить вже існуючий і не почне обсипатися. Для цього нанесіть невелику кількість нової фарби на стару. Якщо протягом 30-40 хвилин нічого не зміниться, можна приступати до фарбування. В іншому випадку старе покриття потрібно буде повністю видалити.
2
Нове або очищену основу перевірте на готовність до фарбування, провівши по ній дерев'яним бруском. Поверхня готова, якщо на ній залишилися сліди деревної стружки. Зашпатлюйте всі тріщини, відколи й отвори в штукатурці. Після висихання розчину очистіть поверхню щіткою.
3
Випробуйте підставу на всмоктує здатність. Для цього проведіть по ньому вологою губкою. Якщо вода поглинається стіною активно, заґрунтуйте поверхню. Для обробки високопористої і неміцною поверхні фасаду використовуйте грунтовку глибокого проникнення. Для поверхні з дрібними нерівностями і незначними дефектами вибирайте наповнені грунтовки, що заповнюють і стабілізуючі поверхневий шар.
4
Ті ділянки фасаду, що не потребують фарбування, наприклад, облицьовані плиткою, покрийте крейдяний бовтанку. Це полегшить видалення випадкових бризок фарби.
5
Розділіть фасад на рівні по трудомісткості ділянки. Їх межі найчастіше визначаються по лініях виступів і пілястр, а на гладких фасадах - лініями кріплення водостічних труб. При фарбуванні наведіть валик по плоским поверхням вгору-вниз або вперед-назад. Смуги фарби повинні накладатися одна на іншу на 4-5 мм. Для фарбування внутрішніх кутів використовуйте кисть.
6
Забарвлюючи стіни в один шар, спочатку нанесіть фарбу горизонтально. Покривши таким чином перший виділена ділянка цілком, розтушуйте фарбу по вертикалі. Фарбуючи фасад в два шари, перший шар наносите горизонтально, другий - вертикально. При фарбуванні в три шари перший і третій наносите по вертикалі, а другий шар - по горизонталі.
7
Після фарбування першої ділянки не чекайте висихання його країв, а відразу приступайте до фарбування наступного. Це дозволить підвищити покриваність матеріалу і уникнути прояву швів.
Зверніть увагу
Не забарвлює фасад в жарку погоду при впливі на поверхню сонячних променів, а також під час дощу і при сильному вітрі.