Як вибрати сорочку.

Від правильного вибору сорочки в чому залежить весь вигляд чоловіка. Вона або підкреслить ваш бездоганний стиль, або зіпсує все враження навіть від самого дорогого ексклюзивного костюма. При покупці чоловічої сорочки потрібно звернути увагу на деякі дрібниці - саме вони багато чого скажуть про якість моделі.
Вам знадобиться
  • Сорочка для примірки
  • Піджак
  • Галстук
Інструкція
1
Одягніть сорочку. В запахнута стані її полички повинні сходитися в області промежини. Витягніть руку: рукав правильно підібраною сорочки повинен прикрити ваше зап'ясті до початку великого пальця. Опустіть руку і зігніть кисть, потім передпліччя: рука не повинна відкриватися. Манжета добре обхоплює руку, не теліпаючись на ній! Але вона повинна бути не надто вузькою - настільки, щоб прикрити наручний годинник.
2
Підберіть сорочку під улюблений піджак, щоб вдома не було неприємних сюрпризів. Якщо у вас короткі руки, манжети повинні виглядати з-під рукава піджака як мінімум на 1-2 см. Якщо ж вони занадто довгі, можна випускати манжети сантиметрів на 5. Це візуально укорочує кінцівку. За словами деяких стилістів, допустимо відкривати манжети дорогих моделей відомих шіртмейкеров (виробників чоловічих сорочок) сантиметрів на 10. Кути коміра сорочки повинні ховатися під лацканами піджака.
3
Перевірте поєднання нової сорочки з краваткою. Для цього затягніть вузол і розгляньте комірець. Він повинен щільно лежати на грудях, кінчики коміра ніколи не повинні відкопилюватися. Комір якісної сорочки тримає свою акуратну форму навіть при поворотах шиї і без краватки, з розстебнутою верхній гудзиком. Добре, якщо в комірці є спеціальна (гнучка або дешевша кістяна) вставка. Деякі моделі відрізняються пухкими кінцями коміра - при цьому їх форма зберігається після багаторазового прання.
4
Розгляньте шви - це важлива деталь відрізняє якісні дорогі моделі шіртмейкеров від сорочок для масового споживача. Хороші шви роблять однією голкою (білизняні шви). Вони дуже м'які і міцні, а матеріал між подвійним швом НЕ збір після прання. Шви попроще - «ланцюжком» - виробляє машинка двома голками. Вони часто розпускаються і грубіше білизняних. Шви на сорочці високої якості мають на кожному сантиметрі шва більш семи стібків!
5
Зверніть увагу на деякі інші важливі деталі. Дорога сорочка високої якості: • має між спинкою і поличкою клин-ластку з логотипом шіртмейкера. Це робить виріб стійкішим до зношування. • Ґудзичка на ній пришиті хрестом дуже щільно нитками з 100% бавовни. • Верхня петля коміра розташована трохи під кутом - це зручно. • Один з ознак сорочки хорошою марки - гудзики з перламутру. • На планці рукава є додаткова пуговка - щоб рукав не оголювалися передпліччя.
6
Підберіть правильно матеріал вироби. Вироби з бавовни (особливо длинноволокнистого) надзвичайно престижні. Однак деякі бавовняні сорочки швидко мнуться. Для постійної шкарпетки більш зручно, якщо тканина містить близько 2-5% синтетики. Хороша чоловіча сорочка має щільну, але гладку поверхню.
7
Підберіть оптимальне поєднання кольорів, якщо збираєтеся носити сорочку з костюмом і краваткою. Важливо також, куди ви збираєтеся надягати нову сорочку. • Сірий костюм: блакитна, синя або біла сорочка. • Чорний костюм: світло-блакитна, біла або сіра. • Офіційна зустріч: сорочка одного світлого тону, краще біла. • Корпоративний стиль: ніяких яскравих райдужних забарвлень, а також занадто «траурних». • На кожен день: можлива дрібна смужка або клітинка, але тільки без такого ж смугасто-картатого краватки!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c1AnNVKQxRU
Корисна порада
Для пікніка з друзями або сімейного відпочинку ви можете вибрати сорочку на ваш смак. Тут допустимо використовувати найрізноманітніші незвичайні забарвлення. Можете одягнутися таким собі іспанським мачо або сорочкою-хлопцем. Однак у всьому майте почуття міри, щоб виглядати красиво, але ні в якому разі не смішно.