Як відправляти пакети.

Передача будь-якої інформації в комп'ютерних інформаційних мережах здійснюється порціями, які прийнято називати «пакетами». Будь-який файл, електронний лист, icq-повідомлення і т.д. при відправці з вашого комп'ютера розбивається на частини і кожна з них містить інформацію про відправника, одержувача і переданому об'єкті. Програми, що відповідають за транспортування інформації, здійснюють створення і відправку таких пакетів автоматично, без втручання користувача. Але існують і утиліти, що надають можливість відправити пакети в «ручному» режимі.
Інструкція
1
Скористайтеся для відправки пакетів однієї із стандартних програм операційної системи Windows. Наприклад, це може бути утиліта, використовувана для контролю якості мережевого з'єднання комп'ютера з яким-небудь вузлом в локальної або глобальної мережі. Ім'я цієї утиліти - Ping, а перевірку вона здійснює, відправляючи контрольні пакети , які називаються ICMP Echo-Request. Якщо пакет доходить до мережевого вузла, адреса якого в ньому зазначений, то той посилає назад пакет-підтвердження (ICMP Echo-Reply). Утиліта підраховує кількість втрачених пакетів і час, витрачений на відправку контрольного запиту і очікування відповіді.
2
Відкрийте термінал командного рядка - саме з нього працює ця утиліта. Для цього викличте стандартний діалог запуску програм за допомогою рядка «Виконати» в головному меню операційної системи. В останніх версіях ОС (наприклад, Windows 7) цього рядка в меню немає, тому можна скористатися універсальним для всіх версій поєднанням гарячих клавіш Win + R. У діалозі введіть літери cmd і клацніть по кнопці OK.
3
Наберіть команду ping у вікні терміналу командного рядка, а потім через пробіл вкажіть адресу вузла, якому ви хочете відправити пакети - це може бути як ip-адресу, так і доменне ім'я.
4
Якщо встановлюване утилітою за замовчуванням кількість відправлених пакетів, рівне чотирьом, вас не влаштовує, то після адреси вузла поставте пробіл і через тире додайте ключ n. Після цієї літери теж повинен стояти пробіл, а за ним введіть потрібне число пакетів для відправки. Вся набрана вами рядок на цей момент може виглядати, наприклад, так: ping .ru -n 6
5
Натисніть клавішу Enter і утиліта приступить до роботи - відправці пакетів і отриманню звітів про їх проходження. Одержувана інформація буде через підрядник виводитися у вікно терміналу.