Як відремонтувати ниву.

Іноді власники автомобілів Нива стикаються з проблемою неправильної роботи карбюратора. У даній ситуації необхідно зайнятися його регулюванням. У цій справі немає нічого складного.
Інструкція
1
Холостий хід ви можете відрегулювати за допомогою гвинта якості суміші і гвинта кількості. Врахуйте, що на гвинтах можуть бути встановлені заглушки. Їх необхідно зняти. Для цієї мети використовуйте штопор.
2
Далі можете переходити до виставлення рівня палива в камері поплавця. Нормальна робота карбюратора будете забезпечена при правильному встановленні справних елементів запірного пристрою. Належним чином необхідно встановити поплавок - для цієї мети краще всього використовувати калібр. Встановіть його перпендикулярно кришці. Між калібром по контуру і поплавком повинен залишатися зазор - він не повинен бути більше 1 мм. Якщо зазор більше, то займіться регулюванням - для цього просто підігніть язичок і важелі поплавця. У підсумку опорна поверхню язичка розташовуватиметься перпендикулярно осі голчастого клапана. На ній не повинно бути вм'ятин та забоин.
3
Після цього займіться перевіркою роботи механізму блокування камери. Для цієї мети необхідно повернути важіль управління повітряної заслінкою проти годинникової стрілки. Заслінка повинна повністю закритися. Після цього поверніть важіль осі управління дросельними заслінками до повного відкриття заслінки першої камери. Заслінка другої камери залишатиметься в закритому положенні. Потім важіль управління повітряної заслінкою поверніть за годинниковою стрілкою до відмови, а важіль управління дросельною заслінкою до повного відкриття заслінок. Дросельна заслінка другої камери повинна при цьому відкритися. Якщо цього не сталося, то треба усунути несправність. Причина найчастіше полягає в заедании важеля блокуванні другої камери. Також спробуйте від'єднати пружини важеля блокування.
4
Всі регулювання повинні виконуватися на прогрітому двигуні. При цьому повинні бути правильно відрегульовані зазори в механізмі газорозподілу і правильно встановлений момент запалювання.