Як зробити скутер могутніше. Як зробити подцветку на скутер.

Скутер - це різновид легкого мотоцикла класу 50 см ?, який прирівнюється до мопедів і не вимагає прав та реєстрації, через що користується величезною популярністю серед представників молоді. Технічні характеристики при цьому влаштовують небагатьох, через що практично кожен другий скутер в тій чи іншій мірі піддається переробці.
Вам знадобиться
  • - знання особливостей моделі вашого скутера;
  • - набір інструментів для розбору корпуса скутера;
  • - резонансна труба;
  • - карбюратор з діаметром дифузора 17, 5;
  • - спортивний варіатор;
  • - ЦПГ класу Sport.
Інструкція
1
Щоб збільшити потужність скутера і не зіткнутися після цього з проблемою оформлення прав і документів, необхідно в першу чергу зняти з транспортного засобу заглушки - обмежувачі швидкості. Залежно від конкретної моделі скутера заглушки різного типу можуть перебувати в вариаторе, комутаторі, карбюраторі або глушнику.
2
Глушитель необхідно змінити на резонансну трубу, актуальну для циліндро-поршневої групи вашого скутера. Потрібно пам'ятати що заміна глушника спричинить і перебудову трансмісійної частини скутера. Все це не тільки підвищить швидкість транспортного засобу на 30-40%, але й істотно збільшить його динаміку.
3
Карбюратор також рекомендується змінити. Стандартному скутеру, призначеного для міського середовища, найкраще підійде карбюратор з діаметром дифузора 17,5 міліметрів. Діаметр дифузора тут - ключовий показник, при цьому країна виробника або конкретна марка карбюратора істотної ролі не грають.
4
Виконані кроки істотно змінять характеристики скутера, а тому транспортний засіб зажадає заміни і варіатора - його необхідно змінити на спортивний. В такому вариаторе кінематика переміщення важків досконаліша, ніж в варіатора стандартної комплектації, а значить, настройка під оновлені параметри пройде якісніше. Для збільшення продуктивності системи трансмісії рекомендується використовувати варіатор з вбудованою системою змащення штока. Це також може збільшити і прийомистість вашого двоколісного друга.
5
Перелічених кроків модернізації зазвичай достатньо для мотолюбителів, що не вимагають надзвукових швидкостей і не беруть участь в байкерських зльотах. Існує, втім, і більш радикальний спосіб збільшення потужності скутера - заміна всієї циліндро-поршневої групи скутера. В цьому випадку встановлюється ЦПГ класу Sport - вона збільшує обсяг циліндра і оптимізує систему його продувки.
Зверніть увагу
При установці поршневих з великим діаметром поршня не забудьте змінити зношені колінчастий вал і підшипники - великі навантаження дуже швидко знищують старий метал, що може привести до ДТП з фатальним результатом.