Як зробити нагнітач.

Нагнетатель - це компресор, який використовується для того, щоб збільшити кількість повітря, що надходить в циліндри двигуна під час всмоктування. Це веде до збільшення кількості спалюваного палива, отже, підвищенню потужності двигуна. Також нагнітачі використовуються в різних галузях - для надування повітряних куль і різних конструкцій (човнів, батутів). Фен для волосся - той же нагнітач! То чи можна зробити такий прилад самостійно?
Інструкція
1
Знайдіть два мотор-компресора (їх можна знайти в старих холодильниках). Свердлом 10 мм висвердлите залишок нагнітає патрубка і пропиляєте ножівкою по колу кожух обичайки (робіть це обережно, не пошкодивши внутрішні деталі). Потім видаліть з корпусу компресора маслоприемник та масляної насос і заповніть цей обсяг консистентним мастилом. Приварите до обичайки лапки, щоб мастило опинилася нагорі.
2
Змонтуйте обидва компресора на загальній сталевий рамці один навпроти одного з зазором в 50 мм, щоб забезпечити забір повітря. Закрийте зазор дрібними гратами. Приварите рамку до корпусу ресивера (це може бути балон для зрідженого газу). Також розмістіть на ньому панель з клемником, реле і пускачем.
3
Збоку ресивера просвердлите отвір в 8 мм і приварите вхідний штуцер (10-тиміліметровий відрізок труби). Приєднайте до нього через шланг один з відводів трійника. Два інших з'єднайте такими ж шлангами з відвідними патрубками окремого компресора. Затягніть з'єднання хомутами.
4
Зробіть електричну частину компресора. Виготовити її можна з стартера від пральної машини, реле відрубування пускових обмоток (теж можна від пральної машини) і клемника приєднання проводів (люмінесцентні лампи денного світла). Змонтуйте все на єдиній платі з текстоліту в 5 мм і закріпіть поверх балона. Один кінець плати повинен спиратися на полицю рамки компресорів, а інший - на додаткову стійку, яка треба приварити до балона.
5
Підведіть живлення від 220 В змінного струму. Електросхема і роздільні стартери дозволять включати компресори окремо або обидва відразу - в залежності від того, як ви будете витрачати повітря. По всьому видно, що нічого складного у виготовленні саморобного нагнітача немає. Треба тільки проявити трохи кмітливості і володіти елементарними навичками зварювання.