Як налаштувати відлуння для мікрофона.

За допомогою луни можна трохи згладити погана якість запису, яке є невід'ємним супутником дешевого мікрофона . Ехо додасть звуку більший обсяг, і голос мовця буде слухатися відразу набагато краще .
Інструкція
1
Відкрийте настройки аудіосистеми вашого персонального комп'ютера. Для цього зайдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». У вікні знайдіть іконку «Звуки і аудіопристрої» і двічі клацніть по ній. З'явиться вікно. В ньому виберіть пункт настройки аудіопристроїв. З'явиться ще одне вікно з декількома вкладками.
2
Серед них виберіть вкладку «Аудіо». Тепер знайдіть пункт «Запис звуку». Щоб налаштувати відлуння для мікрофона знайдіть пункт «Ехо» і поставте біля нього галочку. Іноді це зробити не можна. Наприклад, у тих випадках, якщо ви працює з вбудованим мікрофоном (ноутбук, вебкамера).
3
Відкрийте настройки звукової карти вашого персонального комп'ютера, щоб включити відлуння на мікрофон. Якщо звукова карта вбудована в материнську плату, то вона буде мати назву Realtek (принаймні, в переважній більшості випадків). Щоб перейти в меню налаштувань звукової карти, зайдіть в панель управління в настройку аудіопристроїв.
4
У вікні налаштування параметрів звукової карти перейдіть у вкладку «Конфігурація мікрофона ». Ам знайдіть пункт «Придушення луна». Напроти нього зазвичай стоїть галочка. Зніміть її. Перейдіть у вкладку налаштування пристроїв виводу. Вимкніть в ній налаштування відлуння, бо звук буде занадто спотворюватися.
5
Увімкніть функцію додавання відлуння в програмі звукозапису. Ви можете використовувати стандартний додаток вашої операційної системи, або ж завантажити і встановити програми від Sony або Nero. В останньому випадку поставити відлуння на мікрофон буде набагато простіше, та й відкриється набагато більше можливостей роботи зі звуком, що дуже знадобиться, особливо, якщо для запису використовується дешеве обладнання.
6
Щоб включити відлуння, запустіть звуковий редактор і активуйте потрібний елемент в налаштуваннях запису звуку. Якщо ви використовуєте мікрофон, вбудований в веб-камеру, накласти на нього відлуння можна через його ж програмне забезпечення, яке повинне йти в комплекті з пристроєм.