Як закріпити номерний знак. можна номерний знак ставити на край машини.

Російське законодавство регламентує чіткі правила закріплення державного номерного знака для всіх підлягають реєстрації транспортних засобів. При цьому розташування і закріплення державного номерного знака має відповідати вимогам ГИБДД. Як же правильно закріпити номерний знак?
Вам знадобиться
  • - номерний знак;
  • - рівень.
Інструкція
1
Встановіть реєстраційний знак по осі симетрії автомобіля або іншого транспортного засобу. Допускається закріплення реєстраційного номера зліва від осі у напрямку руху.
2
Простежте, щоб знак був встановлений перпендикулярно площині симетрії автомобіля. Допускається відхилення не більше ніж на 3 градуси.
3
Встановіть номерний знак перпендикулярно опорної площини автомобіля. Допускається відхилення не більше ніж на 5 градусів.
4
Проконтролюйте, щоб висота нижнього краю знака була не менш, ніж на 300 міліметрах від опорної площини машини, а висота верхнього краю - не більше 1200 міліметрів.
5
Простежте, щоб номерний знак був видний в просторі, яке обмежується двома вертикальними і двома горизонтальними площинами, що стосуються країв знака в межах кутів видимості.
6
Перевірте, щоб номерний знак в темний час доби був видний з відстані не менше 20 метрів, якщо його освітити штатним ліхтарем.
7
Для кріплення номерного знака використовуйте гвинти або болти з головками, які мають таке ж колір, як і поле знака . Вони не повинні загороджувати або спотворювати напис на знакові.
Зверніть увагу
Якщо отвори для кріплення номерного знака не збігаються з координатами посадочних отворів самого знака, свердлити додаткові отвори на номері можна - за це можуть оштрафувати або номерний знак визнати недійсним. За недотримання хоча б одного пункту загальноприйнятих правил закріплення номерного знака співробітники ГИБДД випишуть штраф.
Корисна порада
Якщо конструкція автомобіля не дозволяє розташування верхнього краю номерного знака на висоті не більше 1200 міліметрів, то ГИБДД дозволяє збільшення допустимого значення до 2 тисяч міліметрів. Вимірювання висоти розміщення номерного знака необхідно провести на машині зі стандартним обладнанням і заводський комплектацією без пасажирів і додаткового вантажу. Знаки можна кріпити за допомогою спеціальних рамок.