Як отримати свій інтернет-адресу.

Отримати свій інтернет- адресу так само легко, як зареєструвати скриньку електронної пошти. Найскладніше - вибрати цікаву назву, яке було б вільно.
Інструкція
1
Придумайте домен другого рівня і визначитеся з доменом першого рівня. Під доменом першого рівня розуміється остання частина адресу а, наступна після точки (наприклад, "ru", "su", "com", "рф"). Домен другого рівня - власне, назва сайту - все, що треба після "www." І до точки перед доменом першого рівня. Таким чином, ваш адресу буде виглядати як "www.домен-друге-уровня.домен-перше-рівня".
2
Перевірте доступність домену другого рівня за допомогою численних сервісів "WHOIS" в інтернеті. Там же ви отримаєте можливість подивитися, які домени першого рівня підходять більше до вашого адресу у. Підберіть таку пару доменів, яка вільна для реєстрації.
3
Серед численних провайдерів виберіть той, який безкоштовно зареєструє домен на ваше ім'я. Після цього адресу, який ви обрали, буде належати тільки вам на певний строк. Іноді цю можливість провайдери надають відразу, а іноді при оплаті хостингу за певний період часу. Хостинг - це оренда простору пам'яті на сервері, яке провайдер бронює під ваш сайт. Зазвичай, оплата хостингу становить не більше 500 руб/рік.
4
Пройдіть процедуру реєстрації на сайті провайдера і процедуру реєстрації домену. Зазвичай провайдери надають докладні інструкції. Після того як домен буде зареєстрований - ви отримали свій адресу в інтернеті. Можете закачувати на сервер свою інтернет-сторінку або користуватися простими конструкторами сайтів.
Зверніть увагу
Через певний час після реєстрації домену (зазвичай раз на рік), його необхідно продовжувати. Інакше ваш адреса може зареєструвати на себе інший человек.Большая частина доменів другого рівня надається на платній основі. Тому перед реєстрацією бажано звірити ціни різних компаній, вибравши той варіант, який вам максимально вигідний.
Корисна порада
Після реєстрації свого домену у вас з'явиться можливість завести унікальний адресу електронної пошти. Наприклад, якщо ви зареєструєте сайт "www.ivanpetrov.ru", то зможете завести скриньку електронної пошти "pochta@ivanpetrov.ru".