Як намалювати клоуна. все малюнки клоунів.

Навчити дитину малювати - нелегкий, але вдячна праця. Для того, щоб допомогти дитині освоїти світ малюнка не обов'язково знати всі тонкощі цієї справи. Використовуючи деякі технічні прийоми ви разом з дитиною зможете намалювати будь-яку фігуру, у тому числі і клоуна .
Інструкція
1
Почніть створення малюнка з фону. Затушуйте фон одним кольором, досить світлим нейтрального відтінку. Потім визначте місце розташування фігури клоуна і приступайте до малювання. Спочатку намалюйте овал обличчя у формі яйця гострим кінцем вгору. З боків намалюйте стирчать волосся так, як це показано на малюнку. Тулуб клоуна зробіть пропорційно в 2 рази довша голови. Використовуйте при малюванні м'який олівець, щоб потім ці перші схематичні лінії можна було підтерти.
2
Наш клоун буде в піджаку. Намалюйте поли його піджака розкритими, Щоб зробити фігуру клоуна більш живий і рухомий, покажіть його в танці. Для цього одну руку опустіть вниз, а другу підніміть вгору. Замість долоньок намалюйте овали, пізніше ви їх отрісуете більш докладно.
3
Тепер черга ніг і аксесуарів. Одну ногу також намалюйте піднятою вгору. Щоб фігура виглядала більш стійкою, «підніміть йому ногу з боку опущеної руки. Додайте клоуну маленьку капелюшок і краватку.
4
Тепер потрібно промальовувати деталі. Намалюйте смужки, круги. Виділіть очі, рот в усмішці, підняті посмішкою щоки, круглий ніс. Щоб вираз обличчя був радісним, зовнішні куточки брів і очей опустіть. Усі зайві лінії зітріть ластиком на цьому етапі, інакше, коли приступите до розмальовування, їх буде видно.
5
Залишилося лише розмалювати отриманий малюнок. Тут відпустіть вашу фантазію на волю. Фарбуйте так, як вам подобається. Поєднання контрастних кольорів, різних геометричних фігур зроблять вашого клоуна тільки радісніше. Мабуть, тут складно переборщити. Єдине побажання, по мінімуму використовуйте чорно-білі поєднання, вони, щонайменше, нудні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TvgMXJZmfBU