Як знайти господаря авто за номером. знайти власника автомобіля по номерному знаку.

Бувають ситуації, коли конче потрібна інформація про власника машини, а єдине, що вам про нього відомо - це його автомобільні номери. Найнадійніший джерело в такому випадку - співробітники ГИБДД, які перевірять номерні знаки автомобіля через свою базу і виявлять власника авто.
Вам знадобиться
  • - заява в ГИБДД;
  • - пошук по спеціалізованим сайтам;
  • - опитування друзів, знайомих, свідків, сусідів і т.п.
Інструкція
1
Найнадійніша інформація - це відомості, отримані з офіційних джерел. Для пошуку власника автомобіля по його номерам зверніться в ГИБДД з відповідною заявою. Врахуйте, що інформація про власників автомобільних номерів вважається конфіденційною і задовольняти ваше прохання без вагомих на те підстав ніхто не буде. Хіба що по старій дружбі або за певну мзду. Втім, якщо автомобіль з названими номерами заподіяв шкоду вам або вашим близьким, є шанс, що вам повідомлять про його власника і відкриють кримінальну справу. Тобто, як бачите, для звернення в ГИБДД, щоб знайти власника машини, потрібно мати серйозні аргументи.
2
Другий спосіб дізнатися цікаву інформацію - спеціалізовані сайти. Зараз в інтернеті є багато ресурсів з базами даних, де можна відшукати прізвище і навіть адресу власника автомобіля. За достовірність результатів та їх надійність, правда, складно ручатися, але спробувати можна. Зокрема, йдеться про такі сайтах, як http://www.poisk-automobile.ru/(інформація надається за певну плату) і http://www.nomer.org/mosgibdd. Все що вам потрібно - це написати автомобільний номер і зафіксувати отримані відомості про його власника.
3
Спробуйте знайти потрібну інформацію через своїх знайомих і друзів. Шансів мало, але чим чорт не жартує. Якщо автомобіль часто припаркований на одному місці, біля якоїсь установи, ймовірно, його власник там працює чи часто навідується у справах. Тоді можна допустити, що співробітники сусіднього з паркуванням будівлі можуть знати цікавить вас людини і пам'ятати номера його автомобіля. Спробуйте розпитати їх про власника машини, зверніться до швейцара, конс'єржці або охоронцеві. Раптом вам пощастить, і ви отримаєте потрібні вам відомості без особливих складнощів.