Як зменшити розмір рукавичок.

Рукавички - це аксесуар, який багато що може сказати про свого власника, причому як про жінку, так і про чоловіка. Вибирати рукавички потрібно дуже уважно, адже варто трохи недоглядіти - і вийде так, що красива річ виявилася трохи більше по розміром , ніж потрібно. Нерідко власники таких аксесуарів відправляються в магазин за новою парою. Але може бути, що щось можна зробити для того, щоб вже куплені рукавички припали по руці?
Інструкція
1
Спробуйте зменшити розмір рукавичок за допомогою води. Візьміть каструлю з водою, поставте її на вогонь і покладіть у воду шкіряні рукавички. Після того, як вода закипить, потрібно рукавички трохи прокип'ятити, а потім - просушити. Правда в цьому випадку немає гарантії, що шкіра на рукавичках не потріскається, а сам аксесуар не «стиснеться» до занадто маленьких розмірів. Тому перш ніж вдаватися до такого екстремального способу, добре подумайте.
2
Скористайтеся послугами спеціалізованих ательє. Сьогодні в кожному місті є фірми, які займаються ремонтом речей з натуральної шкіри. Звернувшись, ви, безумовно, виграєте, адже з вашими рукавичками працюватимуть досвідчені фахівці, які шкіру точно не зіпсують.
3
Експлуатуйте рукавички дуже бережемо. Після того як зняли, злегка витягайте їх по всій довжині. А якщо ваші рукавички дуже сильно намокли під дощем або мокрим снігом, промокніть їх вологою тканиною і ретельно просушіть на рушник. В такому випадку улюблені рукавички прослужать дуже довго і збережуть первозданний зовнішній вигляд.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не намагайтеся зменшити розмір лайкових рукавичок за допомогою води! Такі рукавички при зволоженні втрачають еластичність і міцність, стають абсолютно непридатними для подальшої шкарпетки.
Корисна порада
В першу чергу потрібно надіти рукавичку до середини долоні, на чотири пальці і лише потім - на великий палець. Після цього манжета рукавички розправляється по руці аж до зап'ястя. Уважно подивіться, як сидить обрана рукавичка по руці. Спробуйте приміряти декілька па рідній моделі і одного розміру: потрібно, щоб аксесуар щільно прилягав до руки, щоб не виникало сумнівів у тому, що рукавичка вам якраз.