Як закоптити рульку. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Рулька - частина свинячої туші, також її називають гомілкою або коліном. Знамените вепрево коліно - ні що інше, як рулька. В рулька не так багато жиру, досить м'яса, але найбільше шкури, сухожиль і зв'язок, тому вона потребує тривалої попередньої обробці. Копчена рулька здатна додати пікантний смак і аромат наваристим супів і ситним гарнірів.
Вам знадобиться
  • відкритий гриль;
  • 2 алюмінієві форми для пирога;
  • пензлик для м'яса;
  • кухарський шпагат;
  • сіль;
  • гострий різницький ніж;
  • тріски з дерев фруктових порід;
  • ананасовий сік і мед або кленовий сироп і дижонская гірчиця;
  • 2,5 кг свинячого коліна;
  • термометр для м'яса.
Інструкція
1
Попередня обробка рулькіРулькі ретельно промийте під проточною водою. Надредьте жорстку шкуру і акуратно зніміть її, намагаючись не чіпати підшкірний жир - на рулька його мало. Перев'яжіть гомілки шпагатом.
2
Якщо ви хочете коптити рульку в шкурі, то необхідно також ретельно промити її під холодною водою, але бажано з жорсткою щіткою. Потім покладіть гомілки в каструлю з холодною водою і доведіть її до кипіння. Кип'ятіть в перебігу 1 хвилини. Злийте воду і промийте рульку під холодною водою.
3
Приготуйте розсіл - на 3 літри води знадобиться 1 стакан кухонної солі. Змішайте розсіл у великій каструлі, покладіть туди рульки і залиште просолюється в прохолодному місці. Слідкуйте за тим, щоб розсіл повністю покривав м'ясо. Через 5- 6:00 замініть розсіл на свіжий. Ще через 6 годин рульки будуть готові. Попередній посол дозволить м'ясу довше не псуватися і зробить його мягче.Достаньте рульки з розсолу, промийте, просушіть паперовим рушником і залиште на 10-15 хвилин для остаточного висихання.
4
Підготовка гриля Замочите щепу в холодній воді мінімум на 1 годину. Покладіть її в алюмінієву форму для пирогів, накрийте другою формою, закріпіть краю і виконайте в верхньої ємності отвори для дима.Нагрейте гриль до 110оС. Поставте форми з тріскою на вугілля.
5
КопченіеСмешайте 1 частина ананасового соку і 3 частини меду або 1 частина діжонськой гірчиці і 3часті кленового сиропу в окремій мисці. Покрийте рульки глазур'ю і розмістіть на решітці для копчення. Вставте в саму товсту частину гомілки термометр для м'яса.
6
Кожні 30 хвилин перевертайте рульки і наносите нову порцію глазурі. Кіпті шинку доти, поки температура м'яса не достігнет75-80оС. Чим вище температура - тим ніжніше вийде рулька, але не варто захоплюватися - при температурі від 80оС м'ясо може почати відшаровуватися від кісток.
Зверніть увагу
В середньому процес копчення свинячий рульки займає 5-8 годин.