Як поміняти дрібниця. Як поміняти дрібниця в ощадбанку.

Металеві копійки і навіть рублі часто перетворюються на проблему. У потрібний момент дрібниці не виявляється під рукою, зате вона виявляється в кишенях і сумках в самий невідповідний момент, вивалюється з гаманця і, до того ж, чимало важить. Тим часом, рублі і півкарбованця - це цілком реальні гроші. Чи можна поміняти їх на більш зручні в обігу купюри?
Інструкція
1
Найпростіший спосіб позбутися від дрібниці - скласти її в простору ємність, поставити на чільне місце і перед кожним походом у магазин прихоплювати звідти жменю-другу монет. Ви витратите старі запаси, а того ж не принесете з магазину нову партію дрібниці.
2
Ще один спосіб позбутися від дрібниці - віднести її в касу метрополітену і обміняти на жетони чи картки на проїзд. Касири метро звикли, що їм приносять самі різні купюри і монети і зазвичай беззаперечно приймають їх. Звичайно, це не стосується випадків, коли ви приходите з туго набитим мішком з дрібницею . Якщо вам потрібно поміняти багато монет, розділіть їх на невеликі партії і витрачайте поступово.
3
Якщо касир в найближчому магазині або аптеці скаржиться на вічну нестачу монет, можете запропонувати свої запаси - не виключено, що вам поміняють їх з вдячністю. Щоб спростити процес, заздалегідь розсортуйте монети і розкладіть їх в невеликі пакетики - касиру буде легше вважати, а ви заощадите час. Приходите в магазин з ранку, поки там немає черг - так простіше домогтися прихильності касирів.
4
Якщо в магазині вам відмовили, зверніться в банк. На жаль, спеціальні автомати по прийому дрібниці зустрічаються надзвичайно рідко. Тому уточніть, змінює ваш банк монети і яку комісію стягує за цю послугу (зазвичай 3-5 відсотків). Порахуйте, чи вигідний для вас такий обмін.
5
Банківський відсоток за процедуру обміну перевищує суму, яку ви плануєте отримати? Поступите інакше. Відкрийте рахунок у банку і, звернувшись до касира, покладіть на нього всю вашу дрібниця. Якщо касир почне обурюватися, попросіть пояснити, на якій підставі вона відмовляється приймати гроші, придатні для платежу. Ви не міняєте, а зараховуєте монети на рахунок, відповідно, ця угода нічим не відрізняється від звичайних операцій з купюрами. Після поповнення рахунку ви зможете зняти гроші в касі або банкоматі будь-якими купюрами або розрахуватися за безготівковим розрахунком за допомогою пластикової картки.